Share this article

print logo

Meet the All-WNY Scholar Athlete honorable mentions for fall

The 2019 All-Western New York Scholar Athlete fall sports team consists of 136 winners and 1,015 honorable mentions. To be nominated for the team, students must have carried a 90-plus average for the previous six semesters and been a starter or significant player in their fall sport. The scholar athlete team is open to seniors from Western New York's 100-plus public and private schools.

Here are the honorable mention selections listed in alphabetical order by school. More information is available at www.section6.e1b.org.

School Name Fall sport
Akron Danielle Bellis Girls Soccer
Akron Shauna Blochwitz Girls Soccer
Akron Lukas Cooper Boys Cross-Country
Akron Mindy Doktor Girls Soccer
Akron Caeley Harsch Girls Soccer
Akron Evelyn Hochreiter Girls Soccer
Akron Katelyn James Girls Cross-Country
Akron Maria Johnson Girls Soccer
Akron Ian Lesniak Boys Soccer
Akron Bryce McClaine Boys Soccer
Akron Zachary Sanford Boys Cross-Country
Akron Devin Scotch Boys Cross-Country
Akron Evelyn Sutton Girls Soccer
Akron Lauren Swader Girls Cross-Country
Akron Jamie Syroczynski Girls Soccer
Akron Morgan Wdowka Girls Soccer
Alden Ryan Becker Football
Alden Rachael Cole Girls Swim
Alden Miranda Frank Girls Volleyball
Alden Zoe Guilliams Girls Swim
Alden Joseph Hammer Football
Alden Samantha Hillman Girls Swimming
Alden Justin Mason Football
Alden Allie Petschke Girls Golf
Alden Abigail Pruetz Girls Gymnastics
Alden Sierra Warner Girls Swim
Amherst Serena Bangia Girls Tennis
Amherst Owen Boccabella Boys Soccer
Amherst Lillianna Engelhaupt Girls Swimming
Amherst Jacob Faller Boys Soccer
Amherst Savanna Falsone Girls Soccer
Amherst Sam Greco Boys Volleyball
Amherst Maxana Grubb Girls Soccer
Amherst Morgan Halt Girls Cross-Country
Amherst Jaafar Kadoom Boys Soccer
Amherst Emma Kulik Girls Soccer
Amherst Ian Leising Boys Soccer
Amherst Audriana Mazzara Field Hockey
Amherst Leigh Moeser Girls Soccer
Amherst Ely Personius Boys Cross-Country
Amherst Max Rosen Football
Amherst Olivia Shortt Girls Soccer
Amherst Sophie Smith Girls Soccer
Amherst Marissa Tan Girls Volleyball
Amherst Oakley Thomas Boys Soccer
Barker Kylie Annable Girls Soccer
Barker Katrina Clare Field Hockey
Barker Kaitlynn Dauphinee Girls Soccer
Barker Ella Fox Field Hockey
Barker Faith Giarla Girls Golf
Barker Joel Harris Boys Golf
Barker Serena Harris Field Hockey
Barker Alex Jenks Boys Cross-Country
Barker Jonathan Pestinger Boys Cross-Country
Barker Kylie Annable Girls Soccer
Bishop Timon - St. Jude Ethyn Elis Football
Bishop Timon - St. Jude Tommy English Football
Buffalo Seminary Katherine Gareis Girls Swim
Buffalo Seminary Kendra Johnson Field Hockey
Buffalo Seminary Magdalen McCulloch Girls Cross-Country
Buffalo Seminary Mary Grace McHale Girls Cross-Country
Burgard Aung Tin Boys Soccer
Canisius Michael Bujalski Football
Canisius JT Burgio Boys Soccer
Canisius Ryan Dunn Boys Volleyball
Canisius Samuel Harig Football
Canisius Emmett Joyce Boys Soccer
Canisius Henry MacDonald Boys Volleyball
Canisius Cory Margarucci Boys Volleyball
Canisius David Miller Boys Volleyball
Canisius Jeffery Mueller Boys Soccer
Canisius Gavin Sheehan Boys Cross-Country
Canisius Matteo Sindoni Boys Soccer
Canisius Jack Stube Boys Soccer
Canisius Troy Toohey Boys Soccer
Canisius Owen Wurst Boys Soccer
Cassadaga Valley Hailey Dahl Girls Volleyball
Cassadaga Valley McKenzie Haskins Girls Cross-Country
Cassadaga Valley Meghan LeBaron Girls Volleyball
Cassadaga Valley Rayven Sample Boys Cross-Country
Chautauqua Lake Peyton D'Anthony Girls Soccer
Chautauqua Lake Naomi Fisher Girls Tennis
Chautauqua Lake Karli Gifford Girls Tennis
Chautauqua Lake Mollie Meadows Girls Volleyball
Chautauqua Lake Hannah Morrison Girls Swim
Chautauqua Lake Kyleigh Perdue Girls Soccer
Chautauqua Lake Erik Peterson Boys Soccer
Chautauqua Lake Alyssa Reynolds Girls Volleyball
Chautauqua Lake Logan Walczak Girls Tennis
Chautauqua Lake Sophie Woodis Girls Volleyball
City Honors Jada Colburn Girls Golf
City Honors Grace Graney Girls Golf
City Honors Sabrina Lonas Girls Soccer
City Honors Sarah Sauer Girls Golf
City Honors Lauryn Scott Girls Volleyball
Clarence Massimo Battaglia Boys Soccer
Clarence Matteo Battaglia Boys Soccer
Clarence Ethan Bishara Football
Clarence Katherine Blake Girls Tennis
Clarence Kayla Brady Girls Volleyball
Clarence Kamryn Chubb Football
Clarence Aidan Collins Football
Clarence Mason Davis Football
Clarence Annie Erbacher Girls Swim
Clarence Jake Galle Football
Clarence Justin Gugliuzza Boys Golf
Clarence John Kausner Football
Clarence Claire Kiener Girls Tennis
Clarence John King Boys Golf
Clarence Makenzie Marfurt Girls Cross-Country
Clarence Alaina Mazurkiewicz Girls Swim
Clarence Sam Petitjean Football
Clarence Marielle Quinones Girls Swim
Clarence Alexandra Schie Field Hockey
Clarence Katelyn Scioli Field Hockey
Clarence Alexander Sykas Football
Clarence Kristen Zima Girls Soccer
Cleveland Hill Amanda Duminuco Girls Volleyball
Cleveland Hill Kathleen Kobel Girls Volleyball
Cleveland Hill Joseph Lesser Boys Cross-Country
Cleveland Hill Brooke Seifert Girls Volleyball
Cleveland Hill Kaitlyn Welch Girls Volleyball
Dunkirk Kaitlyn Davis Girls Soccer
Dunkirk Erica Rojas Girls Swim
Dunkirk High School Erica Rojas Girls Swimming
East Aurora Seth Austin Football
East Aurora Connor Boss Football
East Aurora Clayton Brown Boys Soccer
East Aurora Sonja Carlson Girls Tennis
East Aurora Max Czora Boys Golf
East Aurora Karis Ertel Girls Cross-Country
East Aurora Sean Flaherty Boys Golf
East Aurora James Hasselbeck Boys Soccer
East Aurora Emylia Heferle Girls Tennis
East Aurora Shane MacSwan Football
East Aurora Ryan Maloney Football
East Aurora Brandon McIlvain Football
East Aurora Henry McLaughlin Boys Volleyball
East Aurora Maggie McLaughlin Girls Cross-Country
East Aurora Gavin McPherson Boys Cross-Country
East Aurora Dan Mikula Boys Soccer
East Aurora Sarah Norman Field Hockey
East Aurora Kaitlyn Oar Girls Tennis
East Aurora Parker Polston Girls Soccer
East Aurora Casey Racho Girls Soccer
East Aurora Ashton Riley Field Hockey
East Aurora Maria Roach Girls Tennis
East Aurora Bethany Schiltz Girls Soccer
East Aurora Aidan Sheehan Football
East Aurora Emily Siener Girls Tennis
East Aurora Christopher Sieracki Boys Soccer
East Aurora Leah Stucke Girls Cross-Country
East Aurora James Tanner Boys Soccer
East Aurora Grace Tapani Girls Tennis
East Aurora Liza Tolomeo Girls Tennis
East Aurora Cate Vanner Girls Swim
East Aurora Moira Walters Field Hockey
East Aurora Thomas Wlodarczyk Boys Cross-Country
East Aurora Justin Zimmerman Boys Soccer
Eden Sabrina Battleson Field Hockey
Eden Samuel J. Craig Boys Soccer
Eden Zachary Hickok Boys Soccer
Eden Aislyn Jerome Girls Tennis
Eden Justin Reed Boys Soccer
Eden Emma Tambacas Field Hockey
Eden Rachel Wach Field Hockey
Eden Zachary Hickok Boys Soccer
Eden Gavin Hill Boys Cross-Country
Eden Aislyn Jerome Girls Tennis
Ellicottville Simon Lin Boys Soccer
Forestville Max Caccamise Football
Forestville Ashley Forbes Girls Volleyball
Forestville Clare Kingsfield Girls Volleyball
Forestville Phoebe Kingsfield Girls Volleyball
Forestville Winnifred Kingsfield Girls Volleyball
Forestville Jake Smith Football
Franklinville Tayne Swanick Girls Soccer
Franklinville Amanda Urmson Girls Soccer
Fredonia Gabby Aldrich Girls Swim
Fredonia Chris Annear Boys Cross-Country
Fredonia Kazlin Beers Girls Soccer
Fredonia Emily Brown Girls Cross-Country
Fredonia Jane Fortna Girls Swim
Fredonia Julia Fortna Girls Swim
Fredonia Ella Gould Girls Soccer
Fredonia Joseph Gullo Football
Fredonia Kelly Gullo Girls Soccer
Fredonia Caelin Holt Girls Soccer
Fredonia Alicia Kluck Girls Tennis
Fredonia Lauren Marshall Girls Soccer
Fredonia Alex Maytum Boys Soccer
Fredonia Alec Schrader Football
Fredonia Emily Smith Girls Soccer
Fredonia Paige Supkoski Girls Soccer
Fredonia Avery Willebrandt Girls Cross-Country
Frontier Brooke Baker Girls Tennis
Frontier Hailey Best Girls Tennis
Frontier Riley Bodkin Girls Tennis
Frontier Taylor Bukolt Girls Tennis
Frontier Phillip Ceccarelli Boys Soccer
Frontier Victoria Chizuk Girls Tennis
Frontier Allison Cline Girls Cross-Country
Frontier Elizabeth DiOrio Girls Gymnastics
Frontier Daniel Dlugosz Boys Golf
Frontier Julia Downey Girls Soccer
Frontier Jordyn Doyle Girls Tennis
Frontier Grace Farrell Girls Swim
Frontier Sarah Feeley Girls Soccer
Frontier Weston Ferro Boys Cross-Country
Frontier Brian Gleason Boys Cross-Country
Frontier Gillian Groth Girls Soccer
Frontier Jessica Guzzino Girls Soccer
Frontier Lucas Guzzino Boys Cross-Country
Frontier Alison Hansen Girls Volleyball
Frontier Kenzie Hauser Girls Tennis
Frontier Grace Hennigan Girls Cross-Country
Frontier Calahan Hinkley Football
Frontier Jake Jackson Boys Volleyball
Frontier Amanda Kocher Girls Tennis
Frontier Payton Kuryak Girls Swim
Frontier Jillian Lorka Girls Soccer
Frontier Riley McGloin Girls Tennis
Frontier Kayla Metzger Girls Volleyball
Frontier Natalie Muka Girls Cross-Country
Frontier Connor O'Brien Boys Cross-Country
Frontier Jacob Petricca Football
Frontier Patrick Petronsky Boys Cross-Country
Frontier Bonnie Qsouse Girls Cross-Country
Frontier Elizabeth Rokes Girls Volleyball
Frontier Christina Shinners Girls Tennis
Frontier Lindsey Sobaszek Girls Volleyball
Frontier Shannon Steindel Girls Tennis
Frontier Maria Strycharz Girls Soccer
Frontier Lucas Zak Boys Volleyball
Frontier Maguire Zglinicki Football
Gowanda Christian Cook Boys Cross-Country
Gowanda Ethan Fort Football
Gowanda Olivia Pawlak Girls Volleyball
Gowanda Lily Redeye Girls Volleyball
Gowanda Makenzie Carroll Girls Volleyball
Gowanda Ethan Fort Football
Grand Island Abigail Blair Girls Soccer
Grand Island Eve DiCarlo Girls Soccer
Grand Island Allison Fay Girls Tennis
Grand Island Trevor Knight Football
Grand Island Kristian Krantz Football
Grand Island Marissa Lewis Girls Cross-Country
Grand Island Maggie McNamara Girls Tennis
Grand Island Emily Reynolds Girls Soccer
Grand Island Sean Rustowicz Football
Grand Island Kaylynn Savoy Girls Tennis
Grand Island Luke Webb Boys Soccer
Hamburg Savannah Astalos Girls Swim
Hamburg Dana Bacher Girls Volleyball
Hamburg Emily Bement Girls Swim
Hamburg Alyssa Benesh Girls Swim
Hamburg MacKenzie Birmingham Field Hockey
Hamburg Laura Bogner Girls Soccer
Hamburg Trista Borowski Girls Gymnastics
Hamburg Tess Eichner Girls Swim
Hamburg Jacey Falcone Girls Swim
Hamburg Abbigale Fetterly Girls Cross-Country
Hamburg John Haberman Football
Hamburg Olivia Herman Girls Swim
Hamburg Andrew Hvisdak Boys Cross-Country
Hamburg Andrew Hvisdak Boys Cross-Country
Hamburg Sydney Kanner Girls Swim
Hamburg Dominic Manzella Boys Golf
Hamburg Brigid McGee Girls Cross-Country
Hamburg Lauren McGee Girls Cross-Country
Hamburg Katherine Nyhart Girls Gymnastics
Hamburg Charlotte Reczek Girls Cross-Country
Hamburg Maeve Robillard Field Hockey
Hamburg Chloe Rosputini Girls Swim
Hamburg Renee Rozler Girls Swimming
Hamburg Annika Smith Field Hockey
Hamburg Mackenzie Steffen Girls Gymnastics
Hamburg Elizabeth Tripp Girls Swim
Hamburg Jordan Wittmeyer Boys Cross-Country
Hamburg Serena Young Girls Cross-Country
Holland Joseph Ferrara Football
Holland Amber Hornquist Girls Soccer
Holland Lindsey Kibler Girls Volleyball
Holland Myla Kline Girls Soccer
Holland Joshua Ostrowski Boys Soccer
Holland Serena Pagano Girls Swim
Holland Miabella Paluszynski Girls Soccer
Holland Kennedi Parsons Field Hockey
Holland Sarah Pawig Girls Soccer
Holland Caroline Prible Girls Swim
Holland Grady Regan Boys Cross-Country
Holland Kelsey Robertson Field Hockey
Holland Abigail Shafer Girls Swimming
Holland Jonathan Staniszewski Football
Holland Emily Szewczyk Girls Volleyball
Hutch-Tech Alaynah Bisiorek Girls Cross-Country
Iroquois Megan Clemens Girls Swim
Iroquois Max Dargavel Boys Volleyball
Iroquois Joelle Fialkowski Girls Volleyball
Iroquois Shane Guasteferro Boys Volleyball
Iroquois Kennedy Haberl Girls Swim
Iroquois Sarah Meaney Girls Volleyball
Iroquois Riley Perillo Football
Iroquois Ted Tomasello Boys Cross-Country
Iroquois Marissa Volk Girls Swim
Iroquois Caelan Welling Girls Soccer
Jamestown Berit Abers Girls Cross-Country
Jamestown Madison Christ Girls Volleyball
Jamestown Connor Flores Boys Soccer
Jamestown Patience Glatt Girls Tennis
Jamestown Karley Kennedy Girls Cross-Country
Jamestown Joshua Loomis Boys Soccer
Jamestown Macey Monaghan Girls Tennis
Jamestown Harrison Montfort Boys Soccer
Jamestown Ayah Qadri Girls Soccer
Jamestown Meridith Rohlin Girls Tennis
Jamestown Sophie Schweizer Girls Cross-Country
Jamestown Chloe Short Girls Cross-Country
Jamestown Jonah Tonkin Football
Jamestown Nichole Trusso Girls Cross-Country
Jamestown Berit Abers Girls Cross-Country
John F. Kennedy Robert Witnauer Football
Kenmore East Maya Maccagnano Girls Swim
Kenmore East Kyle Marsha Boys Golf
Kenmore West Zac Boyes Football
Kenmore West Olivia Kandler Girls Tennis
Lackawanna Mohamed Mohsin Boys Soccer
Lake Shore Ethan Coxford Football
Lake Shore Samantha Donovan Girls Swimming
Lake Shore Julianna Dziedzic Girls Tennis
Lake Shore Zachary Evans Boys Volleyball
Lake Shore Grace Flickinger Girls Swim
Lake Shore Gabriella Geldres Girls Swim
Lake Shore Hailey Haynes Girls Cross-Country
Lake Shore Gretchen Hazard Girls Volleyball
Lake Shore Gavin Ingrao Boys Cross-Country
Lake Shore Jadyn Jones Girls Volleyball
Lake Shore Jordan Kranz Girls Cross-Country
Lake Shore Mary Kromer Girls Tennis
Lake Shore Nicole Logan Girls Volleyball
Lake Shore Yanenowi Logan Girls Soccer
Lake Shore Stephanie Mruk Girls Soccer
Lake Shore David Pignone Boys Volleyball
Lake Shore Jacob Pregitzer Boys Soccer
Lake Shore Daniel Slotman Boys Golf
Lake Shore Cameron Stacey Football
Lake Shore Logan Wray Boys Cross-Country
Lake Shore Alexandria Zuidema Girls Cross-Country
Lake Shore Logan Wray Boys Cross-Country
Lancaster Noah Bartos Football
Lancaster Brooke Beetow Girls Tennis
Lancaster Steven Blatto Boys Cross-Country
Lancaster Serena Brown Girls Swim
Lancaster Paige Bulera Field Hockey
Lancaster Nicole Conte Field Hockey
Lancaster Ethan Coxford Football
Lancaster Gabriella Czech Girls Cross-Country
Lancaster Shawn Davis Football
Lancaster julianna Dziedzic Girls Tennis
Lancaster Olivia Foley Girls Soccer
Lancaster RosaMaria Gallo Girls Soccer
Lancaster Nicholas Garbacz Boys Volleyball
Lancaster Gabriella Geldres Girls Swim
Lancaster Amanda Hagen Girls Cross-Country
Lancaster Alexandra Hamilton Girls Volleyball
Lancaster Leah Heiler Girls Tennis
Lancaster Stephanie Herrnreiter Girls Soccer
Lancaster Lucas Jachimiak Football
Lancaster Grace Jaskowiak Girls Soccer
Lancaster Nicholas Krupa Football
Lancaster David Lattimore Boys Soccer
Lancaster Emily Lewandowski Girls Volleyball
Lancaster Sydney Lubanski Girls Volleyball
Lancaster Evan Maher Boys Cross-Country
Lancaster Courtney Mann Girls Tennis
Lancaster Matt Marschner Football
Lancaster Madeleine Mazur Girls Soccer
Lancaster Colin Neidel Boys Volleyball
Lancaster Mackenzie O'Sullivan Girls Swim
Lancaster Joseph Pastore Football
Lancaster Michael Pawlowski Boys Volleyball
Lancaster Steven Pawlowski Boys Volleyball
Lancaster Adam Potts Girls Soccer
Lancaster Olivia Ringle Field Hockey
Lancaster Emma Rogacki Field Hockey
Lancaster Jared Rogalski Boys Cross-Country
Lancaster Eric Rouin Boys Cross-Country
Lancaster Patrick Scott Boys Soccer
Lancaster Kelly Setter Girls Swim
Lancaster Christopher Shaver Football
Lancaster Claudia Smistek Girls Cross-Country
Lancaster Amberly Stuber Girls Tennis
Lancaster Paige Szymusiak Girls Tennis
Lancaster Kenneth Trometer Boys Cross-Country
Lancaster Vanessa Uhteg Girls Volleyball
Lancaster Hayden Vega Girls Volleyball
Lancaster Meghan Vona Girls Volleyball
Lancaster Laura Walter Girls Swimming
Leonardo da Vinci Kaylee Obstarczyk Girls Volleyball
Lewis J. Bennett Sunjida Islam Girls Cross-Country
Lewis J. Bennett LeArtist Tyson Football
Lewis J. Bennett Mohammed Uddin Boys Soccer
Lewiston-Porter Grace Barner Girls Tennis
Lewiston-Porter Joe Beatty Football
Lewiston-Porter Benjamin Cardamone Boys Cross-Country
Lewiston-Porter Joshua Cardamone Boys Cross-Country
Lewiston-Porter Jordan Casey Girls Soccer
Lewiston-Porter Megan Clarkson Girls Soccer
Lewiston-Porter Jenna Deutschman Girls Tennis
Lewiston-Porter Jack Dunn Boys Cross-Country
Lewiston-Porter Lucas Eoute Boys Golf
Lewiston-Porter Emily Fittante Girls Volleyball
Lewiston-Porter Stephanie Frazier Girls Soccer
Lewiston-Porter Alexis Giordano Girls Tennis
Lewiston-Porter Tyler Haight Boys Golf
Lewiston-Porter Olivia Kisiel Girls Volleyball
Lewiston-Porter Cooper Krawczyk Football
Lewiston-Porter Lukas Larson Boys Cross-Country
Lewiston-Porter Alex Laurenzi Boys Soccer
Lewiston-Porter Emily Lauzonis Girls Swim
Lewiston-Porter Sophie Lindamer Girls Soccer
Lewiston-Porter Ella Massaro Girls Soccer
Lewiston-Porter Alex Mills Football
Lewiston-Porter Caroline Radke Girls Cross-Country
Lewiston-Porter Alexa Schultz Girls Soccer
Lewiston-Porter Elle Schultz Girls Soccer
Lewiston-Porter Gianna Smalley Girls Volleyball
Lewiston-Porter Corey Stack Football
Lewiston-Porter Maggie Waechter Girls Swim
Lewiston-Porter Benjamin Wisto Boys Cross-Country
Lockport Julia Monteferrante Girls Tennis
Lockport Owen White Boys Cross-Country
Maple Grove Riley Auer Boys Cross-Country
Maple Grove Madelaine Becker Girls Volleyball
Maple Grove Ainsley Helt Girls Cross-Country
Maple Grove Justin Millett Football
Maple Grove Kevin Ryhlman Boys Soccer
Maple Grove Kyle Trim Football
Maryvale Bella Boshier Girls Soccer
Maryvale Jenna Eberth Girls Tennis
Maryvale Jenna Gennaro Girls Soccer
Maryvale Alyssa Gettings Girls Soccer
Maryvale Audrey Godfrey Girls Gymnastics
Maryvale Joe Huynh Boys Soccer
Maryvale Emily LeViness Girls Volleyball
Maryvale Sean Mahn Boys Cross-Country
Maryvale Christie McGee-Ross Girls Volleyball
Maryvale Kathryn Meyer Girls Swim
Maryvale Tyler Murray Boys Soccer
Maryvale Haley Nickens Girls Volleyball
Maryvale Kayla Norek Girls Volleyball
Maryvale Alex Raczynski Boys Soccer
Maryvale Matt Ricchiazzi Boys Soccer
Maryvale Seth Schlosser Boys Soccer
Maryvale Manpreet Singh Boys Soccer
Maryvale Rosa Vu Girls Tennis
Maryvale Kylie Walters Girls Volleyball
Maryvale Alex Wellenc Boys Soccer
Maryvale Jackson Zoeller Boys Golf
Maryvale Jackson Zoeller Boys Golf
Maryvale Bella Boshier Girls Soccer
Maryvale Jenna Gennaro Girls Soccer
Maryvale Audrey Godfrey Girls Gymnastics
Maryvale Kathryn Meyer Girls Swimming
Maryvale Emily LeViness Girls Volleyball
Maryvale Seth Schlosser Boys Soccer
Maryvale Manpreet Singh Boys Soccer
McKinley Julian Jesse Boys Soccer
Medina Grace Cook Field Hockey
Medina Micaela Erway Football
Medina Mary Flores Football
Medina Melanie Green Girls Golf
Medina Hannah Heil Girls Cross-Country
Medina Lacey Kenward Field Hockey
Medina Jordan Lugo Girls Volleyball
Medina Nathan Sherman Boys Soccer
Medina Ian Wagner Boys Golf
Medina Ashley Woodroe Girls Cross-Country
Mount Mercy Brigid Burke Girls Volleyball
Mount Mercy Sara Geiser Girls Volleyball
Mount Mercy Grace Harrington Girls Cross-Country
Mount Mercy Katie Hughes Girls Cross-Country
Mount Mercy Megan Jobson Girls Cross-Country
Mount Mercy Allysyn Pajek Girls Volleyball
Mount Mercy Olivia Seifert Girls Volleyball
Mount Mercy Amanda Songin Girls Volleyball
Mount Mercy Brianna Starzynski Girls Volleyball
Mount St. Mary Gabrielle Cywinski Girls Swim
Mount St. Mary Jalicia Massop Girls Soccer
Mount St. Mary Emily Meka Girls Swim
Mount St. Mary Lauren Mucica Girls Volleyball
Mount St. Mary Mya Shotwell Girls Volleyball
Mount St. Mary Mary Helen Strott Girls Swim
Nardin Veronica Bargnesi Girls Swim
Nardin Katherine Battin Girls Volleyball
Nardin Sally Berry Girls Volleyball
Nardin Clare Cryan Girls Cross-Country
Nardin Emily Desmond Girls Cross-Country
Nardin Anna Gioia Girls Cross-Country
Nardin Shannon Graham Girls Soccer
Nardin Lily Jiang Girls Golf
Nardin Maria Kubiak Girls Swim
Nardin Hayley Mahoney Girls Golf
Nardin Hayley Mahoney Girls Golf
Nardin Rachel Martin Girls Swim
Nardin Grace McNamara Girls Volleyball
Nardin Maggie Miranda Girls Volleyball
Nardin Rose Peltan Girls Soccer
Nardin Rachel Regan Girls Soccer
Nardin Lauren Ritchie Girls Golf
Nardin Bridgetta Ulrich Girls Cross-Country
Nardin Margaret Weimer Girls Cross-Country
Newfane Thomas Balbuzoski Boys Soccer
Newfane Julie Bates Girls Volleyball
Newfane Vanessa Burkard Girls Cross-Country
Newfane Chance Caccamise Football
Newfane Josh Dockery Boys Golf
Newfane Lauren Gaughran Girls Soccer
Newfane Dalton Harlach Boys Golf
Newfane Elizabeth Klumpp Field Hockey
Newfane Kaitlyn LaRuffa Girls Soccer
Newfane Alan Lingle Boys Cross-Country
Newfane James Marotta Boys Soccer
Newfane Sarah Nola Field Hockey
Niagara Falls Ellie Camp Girls Swim
Niagara Falls Emaleigh Cooper Girls Volleyball
Niagara Falls Mary Fuller Girls Soccer
Niagara Falls Cameron Gardner Boys Cross-Country
Niagara Falls McKenzie Gilmore Girls Volleyball
Niagara Falls Angel Hoy Girls Volleyball
Niagara Falls Sarah Moreno Girls Volleyball
Niagara Falls Jenna Petri Girls Soccer
Niagara Falls Melanie Rott Girls Soccer
Niagara Falls Yazbeck Sarkees Boys Soccer
Niagara Falls Felicity Tiberi Girls Cross-Country
Niagara Wheatfield Ava Asklar Girls Soccer
Niagara Wheatfield Dylan Bennett Boys Golf
Niagara Wheatfield Ezekiel Capton Boys Cross-Country
Niagara Wheatfield Christiano Casilio Boys Cross-Country
Niagara Wheatfield Navroop Cheema Girls Tennis
Niagara Wheatfield Diega Ciraolo Girls Swim
Niagara Wheatfield Trevor Conte Boys Golf
Niagara Wheatfield Allison Dena Girls Soccer
Niagara Wheatfield Paige Dicarlo Girls Soccer
Niagara Wheatfield Andrea Efthemis Girls Soccer
Niagara Wheatfield Madelyn Ernle Girls Volleyball
Niagara Wheatfield Jocelyn Fike Girls Tennis
Niagara Wheatfield Shannon Glor Girls Swim
Niagara Wheatfield Akashpreet Grewal Boys Cross-Country
Niagara Wheatfield Jillian Hagerty Girls Volleyball
Niagara Wheatfield Katelyn Hoover Girls Tennis
Niagara Wheatfield Mackenzie Jacobs Girls Soccer
Niagara Wheatfield Cara Janowsky Girls Soccer
Niagara Wheatfield Nikki Kwiatkowski Girls Tennis
Niagara Wheatfield Bryson Leitch Boys Cross-Country
Niagara Wheatfield Matthew Lysiak Football
Niagara Wheatfield Abby Mason Girls Soccer
Niagara Wheatfield Megan Murray Girls Volleyball
Niagara Wheatfield Mackenzie Musgrove Girls Cross-Country
Niagara Wheatfield Austin Osetkowski Boys Soccer
Niagara Wheatfield John Osetkowski Boys Soccer
Niagara Wheatfield Mackenzie Patterson Girls Tennis
Niagara Wheatfield Andrew Rambali Boys Soccer
Niagara Wheatfield Janelle Renko Girls Cross-Country
Niagara Wheatfield Hannah Seiler Girls Swim
Niagara Wheatfield Kathryn Shoemaker Girls Swim
Niagara Wheatfield Katelyn Smith Girls Swim
Niagara Wheatfield Joseph Timbello Boys Soccer
Niagara Wheatfield Jaob Vallas Boys Soccer
Niagara Wheatfield Joshua Walter Boys Volleyball
Niagara Wheatfield Hannah Wilson Girls Soccer
Niagara Wheatfield Joseph Woroniecki, Jr Boys Soccer
Niagara Wheatfield Brianna Zayatz Girls Soccer
Niagara wheatfield Cara Janowsky Girls Soccer
Niagara Wheatfield Andrew Rambali Boys Soccer
Nichols Jake Bard Boys Golf
Nichols Karim Belal Boys Soccer
Nichols Owen Daniels Boys Golf
Nichols Rachel Dolan Girls Soccer
Nichols Alison Elia Girls Soccer
Nichols Anthony Fuszara Boys Cross-Country
Nichols Jenna Hafner Girls Volleyball
Nichols Paige Rosenblum Girls Volleyball
Nichols Alexandra Snow Field Hockey
Nichols Anthony Tuber Boys Golf
Nichols Isabella Warner Girls Volleyball
Nichols Elizabeth Wyckoff Girls Soccer
Nichols Keerti Yendamuri Girls Tennis
North Collins Rebecca Holmes Girls Soccer
North Collins Nick Nosbisch Football
North Collins Morgan Smith Girls Volleyball
North Tonawanda Emily Anastasi Girls Volleyball
North Tonawanda Emily Barone Girls Soccer
North Tonawanda Selena Couto Girls Volleyball
North Tonawanda Kira Dewey Girls Volleyball
North Tonawanda McCartney Geartz Girls Volleyball
North Tonawanda Jessa Krull Girls Volleyball
North Tonawanda Anthony Miskines Boys Cross-Country
North Tonawanda Delayne Pace Girls Tennis
North Tonawanda Bryan Toth Boys Soccer
North Tonawanda Bryan Toth Boys Soccer
Olean Cait Butler Girls Volleyball
Olean Destiny Custer Girls Volleyball
Olean Makayla Folts Girls Tennis
Olean Nicholas Fratercangelo Football
Olean Brookelinn Garey Girls Tennis
Olean Kassidy Gehm Girls Swim
Olean Graham Kinnaird Boys Soccer
Olean Kayla Knight Girls Tennis
Olean Elisamaria Martel Girls Swim
Olean Sam Mest Football
Olean Arhum Rabbani Football
Olean Gabrielle Schulze Girls Tennis
Olean Sophie Sova Girls Tennis
Olean Destiny Custer Girls Volleyball
Olean Graham Kinnaird Boys Soccer
Orchard Park Genevieve Arnold Field Hockey
Orchard Park Jessica Bucher Girls Tennis
Orchard Park Haley Callahan Girls Volleyball
Orchard Park Sarah Conley Girls Swim
Orchard Park Kate Doherty Girls Soccer
Orchard Park Anthony Dumone Boys Golf
Orchard Park Julie Filipski Girls Swimming
Orchard Park Mackenzie Fischer Girls Swim
Orchard Park Lily Flannery Girls Soccer
Orchard Park Sabrina George Girls Tennis
Orchard Park Zachary Graulich Boys Soccer
Orchard Park Leah Harrigan Girls Soccer
Orchard Park Greg Jubulis Boys Volleyball
Orchard Park Gabrielle Kent Girls Soccer
Orchard Park Julia King Field Hockey
Orchard Park Ryan Knavel Football
Orchard Park Nathan Lippitt Boys Volleyball
Orchard Park Aurora MacDonald Girls Volleyball
Orchard Park Rachael Major Girls Soccer
Orchard Park Tino Mancabelli Boys Soccer
Orchard Park Abigail McClintock Girls Swim
Orchard Park Melanie Mingle Girls Volleyball
Orchard Park Breck O'Connor Boys Soccer
Orchard Park Kathryn Pazderski Girls Soccer
Orchard Park James Phillips Boys Soccer
Orchard Park James Phillips Boys Soccer
Orchard Park Sara Puskar Field Hockey
Orchard Park Bryce Schreiner Boys Volleyball
Orchard Park Aidan Shaw Boys Golf
Orchard Park Steven Slomka Boys Soccer
Orchard Park Jonathan Sokolowski Boys Soccer
Orchard Park Lauren Taips Field Hockey
Orchard Park Charlotte Takacsy Girls Soccer
Orchard Park Elizabeth Tinnesz Girls Tennis
Orchard Park Kristina Visniesky Boys Golf
Orchard Park Zoe Watson Girls Tennis
Orchard Park Isabelle Wittmann Girls Soccer
Orchard Park Kelsey Zybczynski Girls Soccer
Orchard Park Genevieve Arnold Field Hockey
Panama Kylie Schnars Girls Volleyball
Pine Valley Haley Campbell Girls Soccer
Pine Valley Sadie Fadale Girls Volleyball
Pioneer Jerad Hediger Boys Cross-Country
Pioneer Danielle Herrick Girls Soccer
Pioneer Karson Hurlburt Boys Soccer
Pioneer Coti Owens Girls Volleyball
Pioneer Clay Tingue Football
Portville Julian Morales Football
Portville Katie Nothem Girls Soccer
Portville Harley Robinson Girls Soccer
Randolph Garrett Schreckengost Boys Soccer
Royalton Hartland Abigail Ander Field Hockey
Royalton Hartland Samantha Choate Field Hockey
Royalton Hartland Sophia DiCenso Field Hockey
Royalton Hartland Kennedy Lang Boys Cross-Country
Royalton Hartland Ozzy Moore Boys Cross-Country
Royalton Hartland Anna Rickard Girls Cross-Country
Royalton Hartland Matthew Scott Boys Soccer
Sacred Heart Anya Acharya Field Hockey
Sacred Heart Kelly Boersma Field Hockey
Sacred Heart Madalyn Cardillo Girls Soccer
Sacred Heart Samantha Denz Girls Soccer
Sacred Heart Erin Falk Girls Soccer
Sacred Heart Devin Feeley Field Hockey
Sacred Heart Emma Galus Girls Cross-Country
Sacred Heart Anna Gambacorta Field Hockey
Sacred Heart Juliana Gambino Girls Soccer
Sacred Heart Anna Glodzik Girls Cross-Country
Sacred Heart Catherine Grable Girls Volleyball
Sacred Heart Irene Killian Girls Swimming
Sacred Heart Jacquie Klawon Field Hockey
Sacred Heart Alexis Kuzniarek Girls Volleyball
Sacred Heart Ella Mazzara Girls Soccer
Sacred Heart Devin Ryan Girls Soccer
Sacred Heart Megan Vincek Girls Volleyball
Southwestern Audrey Ducat Girls Soccer
Southwestern Brady Fye Boys Soccer
Southwestern Gianna Hoose Girls Soccer
Southwestern Hanna Johnson Girls Soccer
Southwestern Lotte Krranzo Girls Soccer
Southwestern Isabelle Meyers Girls Tennis
Southwestern Kim Truver Girls Soccer
Springville Brett Russell Boys Cross-Country
Springville Hannah Bergner Girls Swim
Springville Henry Domst Boys Cross-Country
Springville Emily Ehlers Girls Volleyball
Springville Elliot Emley Boys Cross-Country
Springville Jesse Fisher Boys Soccer
Springville Wyatt Fuller Boys Soccer
Springville Wyatt Fuller Boys Soccer
Springville Karagen Heferle Girls Soccer
Springville Morgan Kotlarsz Girls Soccer
Springville Ivette Lewandowski Girls Volleyball
Springville Trevor Maracle Football
Springville Nathan Myers Boys Cross-Country
Springville Shannon O'Hara Girls Swim
Springville Zackary Peterman Boys Cross-Country
Springville Brett Russell Boys Cross-Country
Springville Emily Schlemmer Girls Swim
Springville Erin Schneider Girls Soccer
Springville Evelyn Smith Girls Cross-Country
Springville Nicholas Sullivan Boys Soccer
Springville Austin Walker Boys Soccer
Springville Luke Waterman Boys Cross-Country
Springville Sydney Wittmer Girls Cross-Country
St. Francis Mark Arrizza Football
St. Francis David Bartholomew Football
St. Francis Harrison Davis Football
St. Francis Pierce Drake Boys Volleyball
St. Francis Alex Dzimian Boys Soccer
St. Francis Brandon Fox Football
St. Francis Mark Lanning Boys Soccer
St. Francis Zachary Miller Boys Volleyball
St. Francis Mario Moretti Boys Volleyball
St. Francis Benjamin Piwko Boys Soccer
St. Francis Zachary Plecas Boys Golf
St. Francis Joshua Quinn Boys Volleyball
St. Francis Aidan Reichenberg Girls Cross-Country
St. Francis Robert Rusin Boys Volleyball
St. Francis Eric Schon Football
St. Francis Josh Schuler Boys Soccer
St. Francis Ian Snyder Football
St. Francis Jake Szymanski Football
St. Francis Ty Webb Football
St. Joseph's CI Jok Aleu Boys Cross-Country
St. Joseph's CI Jack Gugino Boys Volleyball
St. Joseph's CI Even Hilbert Boys Cross-Country
St. Joseph's CI Noah Hilliard Football
St. Joseph's CI Ian Klenk Boys Cross-Country
St. Joseph's CI Nathaniel Mueller Boys Volleyball
St. Joseph's CI Sam Murphy Football
St. Joseph's CI Marco Passalacqua Boys Soccer
St. Joseph's CI Alexander Sinatra Boys Cross-Country
St. Joseph's CI Gage Smith Boys Cross-Country
St. Joseph's CI Michael Sobol Boys Cross-Country
St. Joseph's CI Nark Varallo, Jr. Boys Soccer
St. Joseph's CI Nathan Wojcinski Boys Volleyball
Starpoint Madison Austin Girls Soccer
Starpoint Kiersten Balko Field Hockey
Starpoint Nicole Bennett Field Hockey
Starpoint Julia Beutel Field Hockey
Starpoint Abigail Blount Field Hockey
Starpoint Jacob Brooks Football
Starpoint Jacob Brooks Football
Starpoint Maxwell Clarke Football
Starpoint Joseph Dell'Oso Boys Golf
Starpoint Molly Dineen Field Hockey
Starpoint Anna Fink Girls Cross-Country
Starpoint Anna Fink Girls Cross-Country
Starpoint Emma Geraci Field Hockey
Starpoint Lydia Gielow Girls Tennis
Starpoint Daniel Hayes Boys Soccer
Starpoint Joshua Kasprzak Football
Starpoint Aidan Kirk Boys Cross-Country
Starpoint Lynnea Lemieux Girls Soccer
Starpoint Kyle Lemma Boys Volleyball
Starpoint Julia Maslanka Girls Swimming
Starpoint Nolan Meredith Boys Cross-Country
Starpoint Riley Nesbit Boys Volleyball
Starpoint Stephanie Penna Girls Soccer
Starpoint Jack Putney Boys Volleyball
Starpoint Ava Schrader Girls Swim
Starpoint Spencer Slote Boys Golf
Starpoint Julia Svirgun Girls Tennis
Starpoint Grace Vieaux Girls Soccer
Starpoint Ethan Wright Boys Soccer
Sweet Home Madison Aust Girls Swim
Sweet Home Maria Ball Field Hockey
Sweet Home Christopher Day Football
Sweet Home Emily Fadale Girls Tennis
Sweet Home Matthew Gawron Boys Soccer
Sweet Home Shawn Gerber Boys Golf
Sweet Home Aliyah Hodges Girls Soccer
Sweet Home Paige Kieffer Girls Volleyball
Sweet Home Claire Koepnick Girls Volleyball
Sweet Home Kailey Ann Kwoka Girls Swim
Sweet Home Nicholas LIsman Boys Soccer
Sweet Home Yulisa Marianna Tosado-Munoz Girls Soccer
Sweet Home Chase Miceli Boys Cross-Country
Sweet Home Ryan Moore Boys Cross-Country
Sweet Home Jessica Noltee Girls Swim
Sweet Home Kelsey Prentice Girls Volleyball
Sweet Home Brianna Reynolds Girls Volleyball
Sweet Home Chloe Tullius Girls Volleyball
Sweet Home Jeremiah White Football
Sweet Home Shawn Gerber Boys Golf
Tonawanda Alyssa King Girls Cross-Country
Tonawanda Jonathan Kurdziel Boys Golf
Tonawanda Martin Latko Jr. Football
West Seneca East Cameron Cacciotti Football
West Seneca East Sydney DelPrince Girls Soccer
West Seneca East Ashton Drakulich Girls Swimming
West Seneca East Sarah Fineour Girls Soccer
West Seneca East Erin Galuszka Girls Swim
West Seneca East Grace Garbatowicz Girls Soccer
West Seneca East Morgan Huber Girls Soccer
West Seneca East Hallie Jean Butler Girls Soccer
West Seneca East Nastya Korsh Girls Tennis
West Seneca East Erin O'Neill Girls Soccer
West Seneca East Vincent Pagliaccio Boys Cross-Country
West Seneca East Mark Sanfilippo Football
West Seneca East Meagan Schuster Girls Swim
West Seneca East Jessica Smith Girls Soccer
West Seneca East James Sullivan Boys Cross-Country
West Seneca East Paige Wagner Girls Soccer
West Seneca East Julia Yunke Girls Swimming
West Seneca West Evan Benkleman Boys Volleyball
West Seneca West Abigail Breen Field Hockey
West Seneca West Meghan Conover Girls Soccer
West Seneca West Isabella Cremeno Girls Cross-Country
West Seneca West Claire D'Amore Girls Swim
West Seneca West Dara Dembski Girls Swim
West Seneca West Gabriella Desimone Field Hockey
West Seneca West Chelsey Etopio Girls Swim
West Seneca West Madeline Freeland Girls Soccer
West Seneca West Chelsey Gembolys Girls Volleyball
West Seneca West Emerson Hall Field Hockey
West Seneca West Mirand Held Field Hockey
West Seneca West Rayne Hudson Girls Volleyball
West Seneca West Chelsea Inglut Girls Tennis
West Seneca West Alyssa Kelleher Girls Cross-Country
West Seneca West Loulou Khoury Girls Tennis
West Seneca West Danielle Lambert Girls Swim
West Seneca West Cody Lawrence Boys Soccer
West Seneca West Sabrian Lewinski Girls Volleyball
West Seneca West Madison Loughnane Girls Swim
West Seneca West Madison Mariani Girls Cross-Country
West Seneca West Jaidyn Marini Field Hockey
West Seneca West Hannah McCarthy Girls Volleyball
West Seneca West Sarah Mruk Girls Cross-Country
West Seneca West Alivia Murray Girls Swim
West Seneca West Andrea Newell Girls Cross-Country
West Seneca West Emily Newell Girls Swim
West Seneca West Brian Orf Boys Soccer
West Seneca West Jordan Ortman Boys Cross-Country
West Seneca West Nathan Petrik Boys Volleyball
West Seneca West Noah Pinelli Boys Soccer
West Seneca West Connor Pohlman Football
West Seneca West Tabitha Raithel Girls Soccer
West Seneca West Aidan Regan Boys Soccer
West Seneca West Haley Renzoni Girls Swimming
West Seneca West Caylee Reukauf Girls Volleyball
West Seneca West Paiyton Riley Girls Soccer
West Seneca West Kelsey Sainsbury Girls Swim
West Seneca West Joseph Schultz Boys Volleyball
West Seneca West Abigail Trimper Girls Volleyball
West Seneca West Kayla VanGorder Girls Swim
West Seneca West John Velaszquez Boys Volleyball
West Seneca West Alyssa Wisniewski Girls Cross-Country
West Seneca West David Witt Football
West Seneca West Kyle Ziemba Boys Soccer
West Seneca West Kyle Ziemba Football
Westfield Abigail Warner Girls Volleyball
Williamsville East Jennie An Girls Cross-Country
Williamsville East Khulangoo Barkhasbadi Girls Swimming
Williamsville East Ethan Beecher Boys Soccer
Williamsville East Jenna Cavalieri Field Hockey
Williamsville East Aidan Comerford Boys Soccer
Williamsville East Nina Coscia Girls Cross-Country
Williamsville East Graceanne Dates Girls Volleyball
Williamsville East Aniya Evans Field Hockey
Williamsville East Serena Fan Girls Tennis
Williamsville East Ariel Faust Girls Swim
Williamsville East Alexander Francisco Boys Volleyball
Williamsville East Marcus Francisco Boys Volleyball
Williamsville East Jack Garrity Boys Soccer
Williamsville East Kathleen Greenman Girls Cross-Country
Williamsville East Randi Jones Field Hockey
Williamsville East Vikki Kang Girls Cross-Country
Williamsville East Sydney Kim Girls Swim
Williamsville East Nickolas Lazarov Boys Cross-Country
Williamsville East Suzie Lee Girls Tennis
Williamsville East Owen Lewis Boys Cross-Country
Williamsville East Trevor McIlroy Boys Volleyball
Williamsville East Chelsea McNamara Field Hockey
Williamsville East Natalie Panzarella Field Hockey
Williamsville East Maria Patti Field Hockey
Williamsville East Megha Pratapwar Field Hockey
Williamsville East Charles Schatmeyer Boys Soccer
Williamsville East Jacob Shopp Football
Williamsville East Madison Smith Girls Volleyball
Williamsville East Emma Ulatowski Field Hockey
Williamsville East Vincent Wilson Football
Williamsville East Elise Yu Girls Tennis
Williamsville East Richelle Yu Girls Tennis
Williamsville North Milagros Blanco Girls Volleyball
Williamsville North Melissa Brodhead Girls Swim
Williamsville North Jake Carroll Boys Golf
Williamsville North Gabrielle Ciambella Girls Soccer
Williamsville North Rachel Crossett Girls Cross-Country
Williamsville North Madeline Farber Girls Volleyball
Williamsville North Veronica Fell Girls Cross-Country
Williamsville North Allison Finn Girls Cross-Country
Williamsville North Brianna Grau Girls Swim
Williamsville North Isabella Gray Girls Cross-Country
Williamsville North Nicole Heffter Girls Volleyball
Williamsville North Stephanie Higgins Girls Golf
Williamsville North Scott Hopkins Football
Williamsville North Chloe Hudecki Girls Volleyball
Williamsville North Caroline Jones Girls Volleyball
Williamsville North Christopher Kirsch Boys Volleyball
Williamsville North Andrew Krysiak Boys Volleyball
Williamsville North Rachel Leising Girls Swim
Williamsville North Monna Lysy Girls Cross-Country
Williamsville North Sarah Matesic Field Hockey
Williamsville North Lauren Meyer Girls Cross-Country
Williamsville North Carolyn Morse Girls Swim
Williamsville North Madeline Nadrich Girls Volleyball
Williamsville North Brittany Paplham Girls Soccer
Williamsville North Cole Pennella Boys Soccer
Williamsville North Halle Petrillo Field Hockey
Williamsville North Jessica Pilotte Girls Soccer
Williamsville North Rylee Pohancsek Girls Golf
Williamsville North Maia Reed Girls Volleyball
Williamsville North Isaac Rice Football
Williamsville North Adam Rizzo Boys Cross-Country
Williamsville North Emma Roland Field Hockey
Williamsville North Erin Roland Field Hockey
Williamsville North Maxwell Ross Football
Williamsville North Caroline Rossi Girls Swim
Williamsville North Sayantika Roy Girls Swim
Williamsville North Nathan Szatkowski Boys Cross-Country
Williamsville North Lauren Terry Girls Swim
Williamsville North Brendan Travis Boys Volleyball
Williamsville North Dario Tringali Boys Soccer
Williamsville North Jonah Wasserman Boys Soccer
Williamsville North Emma Wexler Girls Swim
Williamsville North Christina Zhang Girls Swim
Williamsville South Matthew Angello Boys Volleyball
Williamsville South Lucy Angrisano Girls Volleyball
Williamsville South Vincent Campana Football
Williamsville South Ben Carey Boys Golf
Williamsville South Julia Crocker Field Hockey
Williamsville South Andrew Diliberto Boys Soccer
Williamsville South Riley Domin Girls Volleyball
Williamsville South Emily Eichner Field Hockey
Williamsville South Zoe Gagliardi Girls Tennis
Williamsville South Michelle Glozman Girls Tennis
Williamsville South Kaylin Hoffman Girls Soccer
Williamsville South Nathan Holtz Boys Golf
Williamsville South Julia Jacobs Girls Volleyball
Williamsville South Ryan James Boys Volleyball
Williamsville South Meghan Johnson Girls Swim
Williamsville South Kira Khayat Field Hockey
Williamsville South Sofia Macedo Girls Swimming
Williamsville South Mason Miller Football
Williamsville South Wiley Moslow Boys Cross-Country
Williamsville South Hannah Pham Girls Tennis
Williamsville South Madison Poplelski Girls Volleyball
Williamsville South Gianna Price Girls Swim
Williamsville South Morgan Schaefer Girls Tennis
Williamsville South Owen Schoeppich Boys Soccer
Williamsville South Ryan Setlock Boys Volleyball
Williamsville South Emma Smith Girls Soccer
Williamsville South Ravneet Sood Girls Tennis
Williamsville South Emily Styn Girls Golf
Williamsville South Ethan Tong Football
Williamsville South Maria Tripp Girls Soccer
Williamsville South Ariyonna Turner Field Hockey
Wilson Robert Atlas Football
Wilson Thomas Baia Football
Wilson Adrianna Frerichs Girls Volleyball
Wilson Cameron Guy Boys Cross-Country
Wilson Emaleigh Herlan Girls Volleyball
Wilson Elizabeth Humphrey Girls Cross-Country
Wilson Trisha Manchester Girls Volleyball
Wilson Jonathan Moote Boys Cross-Country
Wilson Skylar Munnikhuysen Girls Soccer
Wilson Emilee Muoio Field Hockey
Wilson Quinn Rees Boys Soccer
Wilson Joshua Seider Boys Golf
Wilson Michael Seider Boys Soccer
Wilson Sierra Shepherd Field Hockey
Wilson Anna Stevenson Girls Volleyball
Wilson Brayden Thompson Football
Wilson Emily Wolfe Girls Volleyball

Story topics: / /

There are no comments - be the first to comment