Share this article

print logo

BIRTHS

Buffalo

BOYS were born to:

M/M Mitchell Tomtishen, Lockport, May 19.

M/M Dale Miller, Lancaster, May 19.

M/M David Bianchi, Buffalo, May 22.

M/M Paul Klonowski, Williamsville, May 23.

M/M Dimas Duque, Williamsville, May 23.

M/M James Olsen, Elma, May 27.

M/M Brendan Shea, Kenmore, May 29.

M/M Martin Brice, Buffalo, May 29.

M/M Lirim Tonuzi, Buffalo, May 30.

M/M Thomas Appenheimer Jr., Buffalo, May 30.

M/M Eric Achman, Lancaster, May 30.

M/M Joseph Folvarcik, Buffalo, May 31.

M/M Daryl Klube, Amherst, June 2.

M/M Willie Green Jr., Buffalo, June 3.

M/M William Merril III, Amherst, June 5.

M/M Jesse Nikonowicz, Buffalo, June 5.

M/M Dwayne Littleton, Buffalo, June 5.

M/M Christopher Thiel, Hamburg, June 6.

M/M Craig Nagele, Depew, June 6.

M/M Robert Moritz, North Tonawanda, June 6.

M/M Garry Hill, Lockport, June 8.

M/M Brian Lacerais, Lancaster, June 11.

M/M Van Brown, Buffalo, June 11.

M/M Mehret Estezia, Buffalo, June 11.

M/M Anthony Tomasello, Buffalo, June 12.

M/M Peter Amenta III, Tonawanda, June 13.

M/M Gregor Gawron, Akron, June 13.

M/M Timothy Lee, Amherst, June 14.

M/M Matthew Haberl, Depew, June 14.

M/M Antonio Robinson, Kenmore, June 14.

M/M John Ferreira Sr., Buffalo, June 14.

M/M John Wilk, Buffalo, June 14.

M/M Joel Rockensuess, Buffalo, June 15.

M/M Steven Flewellyn, Buffalo, June 16.

M/M Russel Broeneman, Angola, June 16.

M/M Clarke Reed, Buffalo, June 19.

M/M Thomas Peters, Buffalo, June 20.

M/M Damien Koch, Tonawanda, June 21.

M/M Rodger Downing-Krause, Buffalo, June 21.

M/M Michael Ferguson, Buffalo, June 22.

M/M Richard Snyder Jr., Evans, June 22.

M/M Michael Despirt, Hamburg, June 22.

M/M Charles Chimera, Amherst, June 22.

M/M Kenneth Waligur, Buffalo, June 23.

M/M Gregory Mead, Neshanic Station, N.J., June 27.

M/M Michael Bardol, Depew, June 28.

M/M Christian Delaney, Williamsville, June 29.

M/M Germaine Davis, North Tonawanda, June 29.

M/M Patrick Majkut Sr., Evans, June 29.

M/M Michael Measer, Cheektowaga, June 29.

M/M Joseph Cash, Hamburg, June 29.

M/M Samuel Tresmond, West Seneca, June 30.

M/M Timothy Good, Cheektowaga, June 30.

M/M Jeffrey Borysewicz, Hamburg, June 30.

M/M Wayne Olson, Perrysburg, July 1.

M/M Matthew Krist, Sardinia, July 1.

M/M Michael Head, Buffalo, July 1.

M/M Eric Crombie, Cheektowaga, July 1.

M/M Scott Bley, Arcade, July 1.

M/M Darren Wells, Springville, July 2.

M/M Michael Harris, Buffalo, July 2.

M/M Peter Marth, West Seneca, July 3.

M/M Eugene Margerum, Orchard Park, July 3.

M/M Kenneth King Jr., Lancaster, July 4.

M/M Michael Stanz, Kenmore, July 4.

M/M Valdaz Williams, Buffalo, July 4.

M/M John Darby, Buffalo, July 5.

M/M Dennis Sherk, West Seneca, July 5.

M/M Gerald Kaczanowski, Eden, July 5.

M/M David Cairns, Kenmore, July 6.

M/M Mark Harris, Evans, July 6.

M/M James Garvey, Evans, July 6.

M/M John Patti Jr., Orchard Park, July 6.

M/M Eric Holz, Lockport, July 6.

M/M Paul Infanti, Alden, July 6.

M/M Michael Currier, Amherst, July 6.

M/M Nicholas Pawlak, Hamburg, July 6.

M/M Richard Musielak Jr., Eden, July 7.

M/M Matthew Dellapenna, Batavia, July 7.

M/M Scott Covill, Buffalo, July 7.

M/M Kenneth Schiedel, Evans, July 7.

M/M Perry Ciambella, Buffalo, July 7.

M/M Scott Midavaine, Amherst, July 8.

M/M Scott Kropidlowski, Buffalo, July 8.

M/M Akos Tibold, Marilla, July 9.

M/M Keith Tague, Buffalo, July 9.

M/M Daniel Juszkiewicz Jr., Tonawanda, July 9.

M/M Jeffrey Heacock, Lancaster, July 9.

M/M Jason Canonico, Buffalo, July 10.

M/M Joseph Mesmer, Grand Island, July 10.

M/M Kevin Harman Jr., Hamburg, July 10.

M/M Charles Fantuzzo, Holland, July 10.

M/M Charles Burdic Jr., Ashford, July 10.

M/M Adrian Watts, Niagara Falls, July 11.

M/M Robert Ruffner, East Aurora, July 11.

M/M Robert Gohr, Hamburg, July 11.

GIRLS born to:

M/M Dale Yoder, Amherst, July 4.

M/M Antwan Evans, Buffalo, July 5.

M/M Thomas Zdrojewski, Hamburg, July 5.

M/M Thomas Insinna, East Aurora, July 5.

M/M Paul Banko Jr., Springville, July 5.

M/M Christopher Knab, Kenmore, July 5.

M/M Louis Lampke, Orchard Park, July 6.

M/M Allen Radominski, Hamburg, July 6.

M/M James Montroy Jr., Orchard Park, July 6.

M/M Arthur Hackett, Arcade, July 6.

M/M Richard Zifra, Springville, July 6.

GIRLS were born to:

M/M Robert McKenzie Jr., Lockport, May 12.

M/M David O'Brien Sr., Tonawanda, May 25.

M/M James C. Wright, Clarence, May 26.

M/M Reginald Wright Jr., Buffalo, May 27.

M/M Thomas Guindon, West Seneca, May 27.

M/M Thomas Collopy, Buffalo, May 27.

M/M David Gadd, Alden, May 29.

M/M Martin Madore, Kenmore, May 30.

M/M Lonnie Anderson, Buffalo, May 30.

M/M Gary Smith, Batavia, June 1.

M/M Michael Radel, Buffalo, June 1.

M/M Kenneth Dudek, Buffalo, June 1.

M/M Jonathan Skinner, Williamsville, June 2.

M/M William Jones, Buffalo, June 3.

M/M Brian Opalinski, Tonawanda, June 5.

M/M Nabil Ramadan, Buffalo, June 5.

M/M James Purcell Jr., Lancaster, June 5.

M/M William Boyer, Buffalo, June 6.

M/M Ronald Roberts Jr., Lancaster, June 11.

M/M Patrick Ouchie, Buffalo, June 11.

M/M Scott Lohouse, Kenmore, June 11.

M/M Joseph Nepokroeff, Lockport, June 12.

M/M Michael Betz, Cheektowaga, June 13.

M/M Dwayne Pohlman, Lancaster, June 14.

M/M Joseph Denisco, Amherst, June 15.

M/M Michael Dean, Niagara Falls, June 15.

M/M Michael Bongiovanni, Kenmore, June 15.

M/M Richard Axford, Lancaster, June 15.

There are no comments - be the first to comment