Share this article

print logo

BIRTHS

AMHERST
BOYS were born to: June

M/M Michael K. Fischer, Amherst 26

M/M George W. Hoage, Tonawanda 29

M/M Joseph K. O'Connor, Buffalo 30

July

M/M Keith H. Casey, Lockport 9

M/M John M. Kelleher, Williamsville 9

M/M Keith A. Huard Sr., Buffalo 10

M/M Timothy J. Bartkowiak Sr., Buffalo 10

M/M Kevin M. Riggs, Alexander 11

M/M Jeffrey A. Crawford, Kenmore 11

M/M Anthony F. Cycon Jr., Holland 11

M/M Alexander J. Gill, Lancaster 12

M/M James E. Berlin, Buffalo 13

M/M Dennis Hollingsworth, N. Tonawanda 15

M/M Christopher P. Plewinski, Lockport 15

M/M Daniel J. Malloy, Lockport 16

M/M William M. Riedel, Williamsville 19

Sybil E. Rowe, Buffalo 20

Lucia Bordonaro, Amherst 21

M/M Kevin J. Helfer, Buffalo 21

GIRLS were born to: June

Lori-Ann McConnell, Kenmore 26

July

M/M David J. Rodriguez, Niagara Falls 2

M/M Mark R. Janofsky, Batavia 3

M/M Norman H. Koch, Lancaster 7

M/M Frank J. Wakeley, North Tonawanda 7

M/M Eric J. Wyckoff, Alden 8

M/M Duane M. Ferry, Williamsville 8

M/M Michael A. Collura, Buffalo 10

M/M Jeffrey L. Markley, Williamsville 10

M/M Daniel W. Balduf, Darien Center 12

M/M Frederick W. Zabel IV, Lockport 14

M/M James H. Nagelhout, Niagara Falls 15

M/M Gerald M. Orfano, Niagara Falls 15

M/M Michael F. Sheets, Buffalo 15

M/M Jeffrey S. Kassman, Tonawanda 18

M/M Donald J. West, Depew 19

BOYS were born to: June

M/M John E. Adolf, Lancaster 15

M/M Gary E. Huber, Hamburg 20

M/M Ronald F. Koscinski, Cheektowaga 21

Rachel L. Hugenschmidt, Clarence 21

M/M Richard G. Jasiura, West Seneca 23

M/M James E. Keller, Cheektowaga 24

M/M Jun-Der Chiang, Cheektowaga 27

M/M Dean S. Anderson, N. Tonawanda 27

M/M Michael T. Zimmerman, Williamsville 27

M/M Jeffrey W. Pyskaty, Lockport 28

M/M Joseph A. Koszelak, N. Tonawanda 29

Amy E. Eberwein, N. Tonawanda 30

July

Danielle C. Gullo, Cheektowaga 1

M/M Kenneth E. Griffiths, Clarence Center 1

M/M Cary J. Racz, N. Tonawanda 1

M/M Enrico Frosolone, Niagara Falls 1

M/M James Krolewski, N. Tonawanda 1

M/M James M. McNeill, N. Tonawanda 1

M/M Joseph W. Bauch, West Seneca 2

M/M Anthony E. Turton Jr., Lackawanna 3

M/M David J. Brown, Amherst 3

M/M Joseph S. Edel Jr., Grand Island 3

M/M William J. Bunny, Lockport 4

M/M Michael W. Wymer, East Aurora 4

M/M William G. Newton, Amherst 4

M/M James K. Upshaw Sr., Buffalo 4

M/M Mark D. Kalota, Williamsville 4

M/M Dennis G. Winiecki, East Amherst 5

M/M Ang Shih, Amherst 6

M/M Ted A. Sweetman, Cowlesville 6

Gwyn A. Patrick, Grand Island 7

Sabrina F. Wall, Alden 7

GIRLS were born to: June

M/M Thomas A. Ranalli, Batavia 23

M/M Mark J. Butler, Amherst 26

Amy E. Allison, Clarence 28

M/M Sean O. McCabe, Orchard Park 29

M/M Paul H. Dispenza, Amherst 30

M/M Bruce M. Cooper, Sanborn 30

July

M/M Todd A. Vrandall, Portland 1

Michelle A. Szaflarski, Ransomville 2

TWINS were born to: June

M/M Robert R. Laudico, Cheektowaga 25

M/M Ronald L. Koop, Lockport 22

M/M Paul A. Saviola, East Amherst 26

M/M John A. Rozler, Lancaster 27

M/M Jason J. Craig, Buffalo 28

M/M Andrew J. Hyland, Buffalo 29

M/M James S. Kehoe, Grand Island 30

M/M Daniel Glushefski, Tonawanda 30

July

M/M John W. Young Jr., Tonawanda 1

M/M Mark S. Courtney, Buffalo 1

M/M George Wallenfels, Williamsville 2

M/M Thomas A. Cinelli, Lockport 3

M/M Robert C. Mitchell, Depew 3

M/M Robert L. Wakefield II, N. Tonawanda 4

M/M Ronald M. Maving, Niagara Falls 4

M/M Lawrence L. Lindsay, Niagara Falls 4

Maria P. Gonzalez, Buffalo 4

Antionette D. Abrams, Basom 5

M/M Salvatore A. Albert, Tonawanda 6

Diane L. Parucki, Hamburg 6

Tara M. Kreuder, Buffalo 7

TWINS were born to: July

M/M Michael S. Dabney, Cheektowaga 2

There are no comments - be the first to comment