Share this article

print logo

High school scores & schedules (Feb. 10)

Boys basketball

Thursday’s games

Yale Cup Division I

Riverside 79, Hutch-Tech 66

East 47, Burgard 46

South Park 83, Emerson 48

McKinley 61, Middle Early College 45

Yale Cup Division II

I-Prep/Grover 44, Buffalo Arts 40

MST Seneca 85, Lafayette 60

ECIC II

East Aurora 47, Lake Shore 45

Niagara-Orleans

Medina 80, Newfane 51

CCAA East 1

Gowanda 52, Salamanca 51 (OT)

Randolph 70, Portville 48

Allegany-Limestone 59, Silver Creek 45

CCAA East 2

Forestville 83, North Collins 52

Franklinville 67, Pine Valley 55

CCAA West 1

Dunkirk 92, Chautauqua Lake 77

Fredonia 68, Southwestern 47

CCAA West 2

Clymer 56, Panama 46

Nonleague

St. Mary’s/Lanc. 63, Starpoint 53

Riverside 79, Hutch-Tech 66

Hutch-Tech 15 16 16 19 - 66

Riverside 25 15 24 15 - 79

HUTCH-TECH (2-14, 0-10): Barney 11, Cash 6, Caudle 4, Jacobs 8, Lagrange 2, Mitchell 2, Nor 6, Pawlak 5, Smith 1, Whitfield 21.

RIVERSIDE (6-10, 3-8): Adorno Nunez 5, Bratton 26, Douth 4, Griffin 2, Laureano 16, Stevens 26.

3-point goals: Adorno Nunez, Barney, Bratton 2, Laureano 2, Stevens 7, Whitfield.

East 47, Burgard 46

East 13 11 12 11 - 47

Burgard 12 15 13 6 - 46

EAST (13-5, 11-1): Allen 12, Anderson 16, Gray 3, Maryon 2, Shaw 8, Stevens 3, Williams 3.

BURGARD (10-8, 5-7): Calloway 2, Griffin 7, Morrison 2, Pringle 9, Riley 8, Villa 6, Williams 12.

3-point goals: Anderson 3, Gray, Stevens, Villa 2, D Williams, S Williams.

South Park 83, Emerson 48

South Park 32 15 22 14 - 83

Emerson 6 11 13 18 - 48

SOUTH PARK (14-4, 12-1): Baker 2, Crockett 7, Harris 20, Jackson 6, Lewis 11, Mack 9, Mushat 24, Williams 4.

EMERSON (0-16, 0-11): Davis 3, Edwards 26, Hunter 9, Spencer 4, Sullivan 6.

3-point goals: Crockett, Davis, Edwards 3, Harris 4, Hunter, Mushat.

McKinley 61, Middle Early College 45

McKinley 16 12 11 22 - 61

MEC 0 14 8 23 - 45

MCKINLEY (12-6, 8-4): Booze 11, Elias 14, Johnson 7, Martin 5, Spencer 14, Thomas 4.

MEC (11-7, 8-4): Bishop 3, Clemons 9, Dobbins 2, Goree 7, Jackson 5, Jones 2, Kompany 4, Queeno 2.

I-Prep/Grover 44, Buffalo Arts 40

I-Prep 9 8 13 14 - 44

Buffalo Arts 14 7 6 13 - 40

I-PREP (6-9, 6-5): Clark 16, Forester 7, Lewis 4, Ngoma 2, Ruiz 13, Santiago 2.

BUFFALO ARTS (4-9, 4-8): Althoff 7, Carter-Keith 2, Colvey 3, D Johnson 10, J Johnson 9, L Johnson 2, Slobert 7.

3-point goals: Colvey, J Johnson 2.

MST Seneca 85, Lafayette 60

MST Seneca 21 16 29 19 - 85

Lafayette 15 16 7 22 - 60

MST SENECA (13-4, 8-1): Anderson 10, Chapman 22, Hampshire 2, Howard 20, Jones 8, Prince 21, Speed 2.

LAFAYETTE (10-7, 6-4):Burts 23, Elliott 4, Felix 5, Grimes 3, Rosa 21, Torres 4.

3-point goals: Burts 2, Felix, Grimes, Howard 2, Rosa 5.

East Aurora 47, Lake Shore 45

Lake Shore 10 12 12 11 - 45

East Aurora 11 15 13 8 - 47

LAKE SHORE (4-14, 1-10): Brueckl 4, Cybulski 10, McDonough 7, Park 16, Williams 8.

EAST AURORA (15-3, 10-1): Denz 10, McTigue 7, J Montgomery 16, N Montgomery 12, Smith 2.

3-point goals: Cybulski 2, Denz, McDonough, McTigue, J Montgomery 2.

Medina 80, Newfane 51

Newfane 14 13 8 16 - 51

Medina 16 23 23 18 - 80

NEWFANE (12-6, 8-2): Auernhamer 2, Boudeman 3, DeVoogel 3, Dunbar 6, Gross 10, Hill 2, Kramp 4, Russell 2, Weber 19.

MEDINA (14-4, 10-0):Allis 6, Atkins 7, Cooper 25, Howard 3, Lewis 2, Luthart 5, Montague 5, Phillips 2, Rhim 12, Salone 13.

3-point goals: Allis, Atkins, Boudeman, Luthart, Weber 3.

Clymer 56, Panama 46

Panama 11 10 8 17 - 46

Clymer 19 12 11 14 - 56

PANAMA (2-14, 2-6): Chase 9, Delahoy 4, Eggleston 10, Golden 9, Morse 7, Smith 2.

CLYMER (9-1, 7-0): Davis 5, C Neckers 3, D Neckers 15, Svetz 16, VanEarden 11, Wade 6.

3-point goals: Chase 3, Golden 3, Morse 4, C Neckers, D Neckers 2, VanEarden.

Forestville 83, North Collins 52

North Collins 12 11 16 13 - 52

Forestville 20 19 15 29 - 83

NORTH COLLINS (4-13, 2-7):Gullo 5, D Mercado 2, T Mercado 2, Pagels 6, Schroeder 5, Spicola 10, Zielinski 22.

FORESTVILLE (8-8, 6-3):Drozdziel 10, Gadewoltz 9, Hartloff 9, Markham 9, Stanbro 11, Szumigala 14, Weaver 6, West 15.

3-point goals: Drozdziel, Markham 3, Schroeder, West 3.

Franklinville 67, Pine Valley 55

Pine Valley 13 9 19 14 - 55

Franklnv’l 11 14 18 24 - 67

PINE VALLEY (10-7, 3-5): Butcher 3, Chase 6, Clutter 4, Crisanti 5, Finch 2, Mansfield 28, Ortiz 7.

FRANKLNV’L (14-4, 8-1):Blecha 8, Burton 5, Clark 15, Erickson 17, Kopp 20, Watts 2.

3-point goals: Burton, Chase, Clark 2, Crisanti, Erickson, Kopp 3, Mansfield 5.

Fredonia 68, Southwestern 47

Southwestern 7 15 6 19 - 47

Fredonia 19 16 23 10 - 68

SOUTHWESTERN (3-7, 2-5): Card 7, Hale 2, Munir 8, Pannes 6, Vezina 5.

FREDONIA (4-11, 2-5): Piper 8, Plaister 4, Ruckman 13, Shuart 13, Tarnowski 4, Tintsman 4, Voss 22.

3-point goals: Card, Munir 2, Pannes, Piper, Plaister, Ruckman 3, Voss 4.

Gowanda 52, Salamanca 51 (OT)

Salamanca 16 15 13 3 4 - 51

Gowanda 15 7 8 17 5 - 52

SALAMANCA (12-5, 5-3): Collins 11, DeKay 3, Enriquez 11, Rasha 17, Sherlock 7.

GOWANDA (10-5, 5-3):Benton 26, Brawdy 13, Dodolek 4, John 1, Kruszka 2, Lindgren 3, Rosier 3.

3-point goals: Benton, Brawdy, Collins, Enriquez, Lindgren, Rosier.

Randolph 70, Portville 48

Portville 9 16 8 15 - 48

Randolph 23 15 11 21 - 70

PORTVILLE (5-14, 2-7):Gayton 10, Harris 8, Kloc 5, Lott 6, Murray 1, Stein 9, Tobola 9.

RANDOLPH (15-4, 9-0): Beaver 11, Bernard 1, Frink 8, George 3, Hind 19, Lecceadone 17, Martonis 6, Sherman 2, Wakefield 3.

3-point goals: Beaver, Harris 2, Hind 2, Lecceadone, Lott, Martonis 2, Stein, Wakefield.

All.-Limestone 59, Silver Creek 45

All.-Lime. 13 19 15 12 - 59

Silver Creek 15 14 6 10 - 45

ALL.-LIME. (5-14, 3-4):Curran 2, Davis 2, Flanders 8, Grove 3, Hemphill 29, McAfee 8, McMullen 3, Nye 4.

SILVER CREEK (7-12, 0-9):Galfo 2, Gates 7, A Jones 3, B Jones 2, Slaight 6, Williams 12, Woleben 13.

3-point goals: Flanders, Gates, Hemphill 3, A Jones, Slaight 2, Williams 2, Woleben.

St. Mary’s/Lanc. 63, Starpoint 53

St. Mary’s/L 19 18 12 14 - 63

Starpoint 16 11 15 11 - 53

ST. MARY’S/L (12-6):Brown 6, Ciezki 4, Collins 4, Hunt 8, O’Brien 4, Osei 3, Penska 3, Poland 5, Powell 2, Russell 2, Schablewski 18, Tytka 4.

STARPOINT (4-14):D Clemons 8, D Clemons 26, Lasal 11, Lemieux 2, Mott 3, Schreader 2, Walters 1.

3-point goals: D Clemons 2, D Clemons 4, O’Brien, Osei, Penska.

Today’s games

Yale Cup Division II

da Vinci at City Honors, 5 p.m.

Monsignor Martin

Timon-St. Jude at Nichols, 6:30 p.m.

Park at St. Francis, 6:30 p.m.

Cardinal O’Hara at Walsh, 6:30 p.m.

St. Joe’s at Canisius, 7 p.m.

St. Mary’s/Lanc. at Nia. Catholic, 7:30 p.m.

ECIC I

Clarence at Frontier, 7:30 p.m.

West Seneca West at Jamestown, 7:30 p.m.

Lancaster at Wmsv. North, 7:30 p.m.

ECIC II

Sweet Home at W.S. East, 6:30 p.m.

Hamburg at Williamsville East, 6:30 p.m.

Iroquois at Williamsville South, 7:30 p.m.

ECIC III

Pioneer at Cheektowaga, 6:30 p.m.

Maryvale at Depew, 7:30 p.m.

ECIC IV

Cleveland Hill at Lackawanna, 6:30 p.m.

Alden at Springville, 6:30 p.m.

Holland at Tonawanda, 6:30 p.m.

Eden at JFK, 7 p.m.

Niagara Frontier

Grand Island at Lockport, 6:30 p.m.

CSAT at Niagara-Wheatfield, 6:30 p.m.

Kenmore East at Kenmore West, 7 p.m.

Lew-Port at North Tonawanda, 7 p.m.

Niagara-Orleans

Barker at Albion, 7 p.m.

Charter Cup

Oracle at WNY Maritime, 7:30 p.m.

Nonleague

Tapestry at I-Prep/Grover, 6 p.m.

Sherman at Forestville, 7:30 p.m.

Frewsburg at Allegany-Limestone, 8 p.m.

Girls basketball

Thursday’s games

Canisius Cup

I-Prep/Grover 31, Burgard 27

Olmsted 41, Hutch-Tech 30

McKinley 50, Middle Early College 47

Emerson at South Park, ccd.

Monsignor Martin

Nichols 83, Walsh 28

ECIC I

Clarence 38, Frontier 35

Lancaster 58, Williamsville North 39

ECIC II

Williamsville South 71, Iroquois 56

Sweet Home 41, West Seneca East 36

Hamburg 55, Williamsville East 48 (OT)

ECIC III

Cheektowaga 52, Pioneer 47 (OT)

ECIC IV

Cleveland Hill 54, Lackawanna 38

Alden 41, Springville 27

Eden 48, JFK 45

Tonawanda 42, Holland 38

Niagara-Orleans

Albion 54, Medina 41

Nonleague

Sacred Heart 68, Wilson 54

Amherst 47, Niagara-Wheatfield 29

Charter Cup

Global Concepts at Tapestry, ccd.

I-Prep/Grover 31, Burgard 27

Burgard 9 6 4 8 - 27

I-Prep 6 12 6 7 - 31

BURGARD (4-6, 4-6): Johnson 17, Person 4, Mushat 2, Stewart 4

I-PREP (10-3, 10-1): Green 2, Jasmine 10, Mercado 8, Santana 11

3-point goals: Johnson

Olmsted 41, Hutch-Tech 30

Olmsted 9 4 14 14 - 41

Hutch-Tech 6 6 7 11 - 30

OLMSTED (14-3, 12-1):Burch 9, Conyers 13, Marchione 2, McDuffie 13, Woods 4.

HUTCH-TECH (8-10, 6-6): Cross 2, DeJesus 4, Funderburk 12, Jackson 2, Watson 10.

3-point goals: Conyers.

McKinley 50, Middle Early College 47

MEC 8 9 12 18 - 47

McKinley 8 11 11 20 - 50

MEC (4-9, 4-7): Minter 2, Roulhac 8, Samuel 10, Small 25, Wilbon 2.

MCKINLEY (6-9, 4-5):Antoine 2, Cook 9, Debose 8, Donald 2, J Wilson 11, V Wilson 10, Windsor 8.

3-point goals: Cook, V Wilson 3.

Nichols 83, Walsh 28

Walsh 7 14 3 4 - 28

Nichols 25 16 21 21 - 83

WALSH (0-11, 0-2): Charleston 2, Greer 24, Howard 2.

NICHOLS (10-10, 6-5): Bueme 22, Cunningham 17, Dockery 18, Jones 2, McCluski 3, Niedzialowski 11, Sauer 10.

3-point goals: Greer 5, McCluski, Niedzialowski 3.

Clarence 38, Frontier 35

Frontier 10 9 6 10 - 35

Clarence 8 15 4 11 - 38

FRONTIER (11-6, 8-2): Barry 16, Henry 3, Izzo 2, Kruska 9, Kwiatkowski 2, Lorka 3.

CLARENCE (17-2, 11-1): Carey 6, Cullinan 10, Davies 10, Eckert 10, Reynolds 8.

3-point goals: Barry 3, Carey, Cullinan, Henry, Kruska, Lorka.

Lancaster 58, Williamsville North 39

Wmsv. North 8 13 7 11 - 39

Lancaster 13 15 11 19 - 58

WMSV. NORTH (3-12, 2-8): Bangert 6, Craffey 6, Lippa 15, Reimers 5, Shapiro 2, Sheppard 5.

LANCASTER (11-7, 6-5):Armstrong 4, H Kirisits 4, H Kirisits 2, Kranz 17, Mahony 14, Morgus 2, Pepke 4, Wagner 5, Wozniak 6.

3-point goals: Bangert 2, Craffey 2, Kranz 5, Lippa 4, Reimers.

Williamsville South 71, Iroquois 56

Wmsv. South 15 16 26 14 - 71

Iroquois 14 12 16 14 - 56

WMSV. SOUTH (13-3, 10-0):A DeBerry 21, N DeBerry 10, Dolan 3, Lassiter 9, McCullough 26, Stahl 2.

IROQUOIS (13-6, 6-5): Donner 12, McBride 12, McLaughlin 4, Plonka 4, Quinn 12, Reidel 5, Shanahan 3, Wittek 4.

3-point goals: Donner, Lassiter 3, McCullough 3, Reidel, Shanahan.

Sweet Home 41, West Seneca East 36

W. Sen. East 9 2 9 16 - 36

Sweet Home 7 10 5 19 - 41

W. SEN. EAST (4-15, 1-11): Eisenmenger 2, Kaufman 12, Kelly 4, Kmiotek 2, Kumro 4, Weiner 12.

SWEET HOME (3-14, 2-8): Brandt 17, Brooks 1, Gerber 4, Millender 8, Petrus 8.

3-point goals: Brandt 3, Petrus 2.

Hamburg 55, Wmsv. East 48 (OT)

Wmsv. East 10 3 20 13 2 - 48

Hamburg 12 14 10 10 9 - 55

WMSV. EAST (5-13, 3-8): Berti 4, Gruber 5, Kozlowski 2, Lawida 12, Miske 8, Reid 4, Romanowski 13.

HAMBURG (10-7, 7-3): Chiacchia 2, DeGrood 2, Haberman 4, McKeone 6, Sega 1, Vesneske 20, Villarini 20.

3-point goals: Lawida 4, Miske 2, Vesneske 4.

Cheektowaga 52, Pioneer 47 (OT)

Cheektowaga 11 9 8 14 10 - 52

Pioneer 14 7 7 14 5 - 47

CHEEKTOWAGA (8-8, 5-5):Dandy 7, Davis 10, Dubois 2, Rumph 28, Scott 1, Spencer 4.

PIONEER (5-12, 3-8):Cooper-Dixon 3, Eigenbrod 20, Fuller 9, Haley 9, Phillipi 2, Schwab 4.

3-point goals: Eigenbrod 6, Fuller, Haley.

Cleveland Hill 54, Lackawanna 38

Lackawanna 7 7 14 10 - 38

Cleve Hill 7 19 16 12 - 54

LACKAWANNA (0-12, 0-12): Dilbert 6, Fields 8, Forestier 9, Goldsmith 2, Omerspahic 1, Robinson 12

CLEVE HILL (12-5, 9-4): Douglas 8, James 12, McIntosh 3, Palmer 2, Scott 7, Skorka 4, Turley 18

3-point goals: Fields 2, Forestier 2, James 2

Alden 41, Springville 27

Springville 8 11 2 6 - 27

Alden 9 9 10 13 - 41

SPRINGVILLE (6-11, 6-7): Dickinson 2, Frank 2, Krzemien 6, Lewandowski 10, Rosati 2, Sopko 5.

ALDEN (12-6, 9-3): Altieri 21, Augustine 4, Hummel 5, Kocher 2, Palizay 3, Thompson 4, Wlostowski 2.

3-point goals: Lewandowski.

Eden 48, JFK 45

JFK 8 13 11 13 - 45

Eden 8 10 18 12 - 48

JFK (3-13, 3-10): Chudzinski 2, Getz 16, McMahon 8, Thomas 8, Vohwinkel 11.

EDEN (5-14, 3-10): Bennett 2, Harris 7, Musielak 4, Nowak 8, Szuflita 10, B Woodard 10, M Woodard 7.

3-point goals: Harris 2, Musielak, Szuflita 2, Thomas 2, Vohwinkel, B Woodard, M Woodard 2.

Tonawanda 42, Holland 38

Tonawanda 8 12 12 10 - 42

Holland 8 8 13 9 - 38

TONAWANDA (14-3, 11-2): Adams 2, Balling 4, Farrell 10, Hollock 4, Kurdziel 4, Schoelerman 10, Taylor 8.

HOLLAND (11-7, 10-3): Bulega 13, Izydorczak 2, Schmidt 4, Shanahan 2, Slocum 17.

3-point goals: Bulega, Slocum.

Albion 54, Medina 41

Albion 16 11 18 9 - 54

Medina 11 3 13 14 - 41

ALBION (10-6, 6-4): Baker 2, Blanchard 6, Chudy 8, DiCureia 4, Doty 4, Eldred 4, Newton 2, Powell 16, Snook 8.

MEDINA (12-2, 6-2): Brown 9, Cuadra 6, Gross 5, Johnson 2, Kams 3, Williams 6, Winters 11.

3-point goals: Doty, Kams, Winters 3.

Sacred Heart 68, Wilson 54

Wilson 8 14 18 14 - 54

Sacred Heart 16 17 19 16 - 68

WILSON (14-3): Austin 4, Darlak 2, Kelly 2, Munnikhuysen 5, Neumann 19, Senek 22.

SACRED HEART (12-6):Grimm 14, Hill 6, M Ryan 28, S Ryan 10, Schaefer 2, Sees 8.

3-point goals: Neumann 3, M Ryan 8, Senek.

Amherst 47, Niagara-Wheatfield 29

Nia.-Wheat. 4 5 6 14 - 29

Amherst 13 16 13 5 - 47

NIA.-WHEAT. (7-8):Benton 11, Carrier 2, Hamby 3, Jackson 4, Kroening 2, Lachowski 3, Ward 4, Zayatz 3.

AMHERST (14-4):Klein 8, Shutts 9, Sullivan 3, VanBuren 3, C Wanzer 19, E Wanzer 5.

3-point goals: Benton, Lachowski, C Wanzer 2, E Wanzer.

Today’s games

Monsignor Martin

Buffalo Seminary at Nardin, 6 p.m.

Mount St. Mary at Park, 6 p.m.

ECIC III

Depew at Maryvale, 7:30 p.m.

Niagara Frontier

Kenmore East at Kenmore West, 5:30 p.m.

Niagara-Wheatfield at CSAT, 6:30 p.m.

Lockport at Grand Island, 6:30 p.m.

North Tonawanda at Lew-Port, 7 p.m.

Niagara-Orleans

Albion at Barker, 6:30 p.m.

Medina at Newfane, 6:30 p.m.

Akron at Roy-Hart, 6:30 p.m.

CCAA East 1

Silver Creek at All.-Limestone, 6:30 p.m.

Randolph at Portville, 7:30 p.m.

Gowanda at Salamanca, 7:30 p.m.

CCAA East 2

Cattaraugus/LV at Ellicottville, 7:30 p.m.

Forestville at North Collins, 7:30 p.m.

Franklinville at Pine Valley, 7:30 p.m.

CCAA West 1

Dunkirk at Chautauqua Lake, 6 p.m.

Falconer at Maple Grove, 7:30 p.m.

CCAA West 2

Clymer at Cassadaga Valley, 7:30 p.m.

Charter Cup

Oracle at WNY Maritime, 4:30 p.m.

Nonleague

Global Cncpts. at Nia. Catholic, 4:30 p.m.

St. Mary’s/Lanc. at Lancaster, 7:30 p.m.

Pioneer at Olean, 7:30 p.m.

Boys hockey

Thursday’s games

WNY Federation

Grand Island 4, Niagara Falls 0

GI: Rick Little 3g; Jason Lupp sho, 19 saves

Timon-St. Jude 5, Williamsville East 0

BT (6-9) Gavin Farrell g-a; Ryan Miller 2g; Tom Parshall sho, 29 saves

St. Joe’s 7, Williamsville North 1

SJ (19-1-2): Jamie Ienco 2g-a

Clarence 3, Hamburg 2

C: Colin Heim g-a

Amherst 5, Lew-Port 3

A (8-3-2): Matt Spameni 3g

Today’s games

WNY Federation

West Seneca West vs. West Seneca East

at West Seneca Ice Rink, 5:30 p.m.

Lancaster vs. Orchard Park

at Leisure Rinks, 7:30 p.m.

Lockport vs. North Tonawanda

at Niagara University, 8 p.m.

NIAGARA CUP PLAYOFFS

Monday, Feb. 20

at Harbor Center

4-St. Francis vs. 1-St. Joe’s, 6:30 p.m.

3-Canisius vs. 2-Timon-St. Jude, 8:30 p.m.

Finals: Feb. 27 at KeyBank Center, 4 p.m.

Girls hockey

Today’s games

NYSPHSAA semifinals

at Canton, N.Y.

X-Potsdam vs. III-Skaneateles, 6 p.m.

Orchard Park/Frontier/Lake Shore vs. VII-Beekmantown, 8 p.m.

Wrestling

CHSAA Wrestling Championship

Saturday and Sunday at St. Francis

Seeded Monsignor Martin wrestlers

99: 3-Logan Lauck (St. Francis).

113: 2-Matt Heywood (St. Francis).

126: 3-Nick Sillart (Canisius), 4-Ben Parish (St. Joe’s).

138: 3-Matt Baldwin (Canisius).

145: 2-Dominik Thomas (St. Francis).

152: 4-Ty Slaugenhoupt (St. Joe’s).

160: 1-Garrett House (St. Joe’s).

182: 2-Nolan Thomas (St. Francis).

195: 1-Freddie Nixon (St. Joe’s), 4-Max Piestrak (St. Francis).

220: 1-Mason Hoose (Canisius), 4-Kieron Yearwood (St. Francis).

285: 3-Stone Giardini (Gow).

Boys bowling

Monsignor Martin

St. Joe’s 2, Canisius 1

SJ: Mike Weber 618

St. Francis 2, O’Hara 1

Park 3, St. Mary’s/Lanc. 0

Girls bowling

Monsignor Martin

Mt. St. Mary 4, Park 0

Mt. Mercy 4, Nardin 0

O’Hara 4, St. Mary’s/Lanc. 0

Sacred Heart 4, Buffalo Seminary 0

Nonleague

Lancaster 6, Depew 1

L: Deanna Kosmoski.264-605

Rifle

ECIC

Alden 1131, Clarence 1123

A (12-0): Emily Szymanski 285

C: Jess Mogavero 286

Iroquois 1077, Holland 1053

I: Megan Dolan 275 10 c

Pioneer 1102, Orchard Park 1077

P: Dylan Romance 278

Nonleague

Lancaster 1137, Kenmore 1106

L: Kiersten Mucha 292

There are no comments - be the first to comment