Share this article

print logo

High school scores & schedule (Jan. 22)

Boys basketball

Thursday’s games

Yale Cup Division II

Emerson 73, da Vinci 52

Olmsted 73, Buffalo Arts 50

Lafayette 49, City Honors 42

I-Prep/Grover 56, MST Seneca 48

Monsignor Martin

Niagara Catholic 63, Nichols 53

IAC

New Life Christian 53, Stanley G. Falk 44

Christian Central 94, Gow 38

CCAA East 1

Portville 56, Silver Creek 53

Allegany-Limestone 61, Salamanca 49

CCAA East 2

Forestville 64, Cattaraugus/Little Valley 57

Franklinville 74, Ellicottville 67

Pine Valley 80, North Collins 58

Nonleague

WNY Maritime 61, Buffalo Science 59

Health Sciences 65, Global Concepts 38

Emerson 73, da Vinci 52

da Vinci 8 11 13 20 - 52

Emerson 27 13 22 11 - 73

DA VINCI (2-9, 1-7): Ellis 25, Knight 6, Lewis 2, Lowe 6, Richardson 13.

EMERSON (8-3, 5-2):Dowell 29, Edwards 20, Hunter 12, Rice 6, Simmons 6.

3-point goals: Dowell 4, Ellis, Hunter 4, Lowe 2, Richardson 2.

Olmsted 73, Buffalo Arts 50

Olmsted 27 18 17 11 - 73

Buffalo Arts 14 8 9 19 - 50

OLMSTED (11-2, 7-1):Barnes 9, Baynes 8, Carr-Johnson 5, Clouser 9, Evans 5, Parham 3, Radford 10, Roach 24.

BUFFALO ARTS (2-5, 2-5):Bell 5, Brown 10, Drayton 2, Johnson 7, Perez 16, Purdue 6, Simmons 2, Watson 2.

3-point goals: Bell, Brown, Carr-Johnson, Evans, Johnson, Parham, Perez 2, Roach 2.

Lafayette 49, City Honors 42

Lafayette 11 11 16 11 - 49

City Honors 9 13 7 13 - 42

LAFAYETTE (3-9, 2-6):Felix 11, A Grimes 10, K Grimes 6, Guilford 3, Houston 2, Miyaga 6, Reynolds 2, Viera 9.

CITY HONORS (3-9, 2-6):Alessi 6, Hoenig 2, Keith 6, Langhorne 5, Radford 23.

3-point goals: Felix 2, A Grimes 2, Radford 2, Viera 2.

I-Prep/Grover 56, MST Seneca 48

I-Prep 14 17 14 11 - 56

MST Seneca 18 15 7 8 - 48

I-PREP (10-4, 8-0):Bashir 5, Gant 12, Harris 6, Richardson 5, Santiago 5, Townsel 5, Turner 18.

MST SENECA (5-5, 3-3): Anderson 13, Gray 2, Howard 16, King 2, Oyoyo 5, Prince 10.

3-point goals: Anderson 2, Howard 2, Turner 4.

Niagara Catholic 63, Nichols 53

Nichols 6 20 16 11 - 53

Nia. Catholic 16 16 13 18 - 63

NICHOLS (5-9, 0-4): Banaszak 4, Hall 11, Hervey 8, Johnson 13, Roach 14, WIlliams 2.

NIA. CATHOLIC (9-7, 2-4):Davis 10, Griggs 17, Krupp 6, Menes 18, Socha 12.

3-point goals: Hall 3, Johnson, Krupp 2, Menes, Roach.

New Life Christ. 53, Stanley Falk 44

New Life 7 14 10 22 - 53

Stanley Falk 6 16 5 17 - 44

NEW LIFE CHRISTIAN (2-1, 2-1): Baker 3, Hutter 4, Marshall 18, Taylor 28.

STANLEY G. FALK (1-4, 0-4): Adams 3, Belle 15, Koch 8, McIntyre 6, Sanders 10, Ward 2.

3-point goals: Adams, Marshall 2, Taylor.

3-point goals: Adams, Marshall 2, Taylor.

Christian Central 94, Gow 38

Gow 11 11 13 3 - 38

Chr. Central 22 30 23 19 - 94

GOW (2-4, 0-3):Argy 4, Dietrich 5, Faillace 3, Franklin 7, Kalla 12, Smith 7.

CHR. CENTRAL (9-3, 5-0):Cook 4, Gummo 6, Kazimerczak 2, Opferbeck 10, Preston 8, Ranallo 13, Scott 34, Simpson 4, Tyson 13, Woodard 2.

3-point goals: Faillace, Opferbeck 2, Ranallo 3, Scott, Smith.

Portville 56, Silver Creek 53

Portville 10 8 18 20 - 56

Silver Creek 11 13 8 21 - 53

PORTVILLE (6-7, 2-2):Gayton 3, Gehm 13, J Harris 2, S Harris 8, Kloc 19, Lott 5, Stein 8.

SILVER CREEK (7-4, 2-1):Jones 2, Lewis 4, Scanlon 22, Snow 2, Thompson 24.

3-point goals: Gehm 2, Scanlon 5, Stein, Thompson.

Forestville 64, Catt./Little Valley 57

Forestville 11 21 8 24 - 64

Catt/LV 20 18 8 11 - 57

FORESTVILLE (2-7, 2-2): Catalano 6, Deszcz 2, Egan 19, Hartloff 6, Markham 11, Spears 6, Stanbro 8, Weaver 6.

CATT/LV (2-11, 2-2):Baker 14, Hutchison 5, Martin 8, O’Donnell 20, Perkins 10.

3-point goals: Catalano, Markham 2, Martin 2, Spears 2.

Franklinville 74, Ellicottville 67

Ellicottville 9 17 19 22 - 67

Franklnv’l 7 17 24 26 - 74

ELLICOTTVILLE (6-6, 2-1): Bowen 31, Chudy 7, Easton 4, Eddy 3, Grinols 8, Lapi 2, Summers 12.

FRANKLNV’L (12-2, 3-1):Bays 15, Bielecki 16, Blecha 11, Erickson 18, Kopp 12, Milks 2.

3-point goals: Bays 3, Bielecki 2, Blecha, Chudy, Eddy, Erickson, Grinols 2, Kopp 3, Summers 4.

All.-Limestone 61, Salamanca 49

All.-Lime. 17 13 16 15 - 61

Salamanca 13 14 9 13 - 49

ALL.-LIME. (5-5, 2-1):Davis 23, Dziennik 2, Hemphill 5, Higby 9, Hines 1, McAfee 9, McMullen 3, Reed 9.

SALAMANCA (7-6, 0-3):Collins 4, Enriques 7, Rasha 3, Reynolds 16, Rivera 4, Zurat 15.

3-point goals: Davis 2, Enriques, Hemphill, Higby 2, Reynolds, Zurat 2.

WNY Maritime 61, Buf. Science 59

Maritime 8 18 14 21 - 61

Buf. Science 11 13 17 18 - 59

MARITIME (4-8):Baker 28, Jackson 18, King 2, Mercado 6, Washington 3.

BUFFALO SCIENCE (4-8):Cortes 13, Eutsey 2, Harris 10, Johnson 15, Osmani 7, Suliman 2, Taylor Jr. 4, Workman 2.

3-point goals: Harris, Johnson 3, Mercado 2, Osmani , Washington.

Health Sciences 65, Global Con. 38

Global Con. 10 11 9 8 - 38

He. Sciences 12 21 18 14 - 65

GLOBAL CONCEPTS (4-9, 0-1): Anderson 2, L Billingslea 1, L Billingslea 14, Burrough 3, Dilbert 3, Parker 3, Pierce 12.

HEALTH SCIENCES (12-2, 1-0):Bell 2, Briggs 14, Funderburk 4, Gaines 7, Lott 13, Prophet 10, J Renfro 7, J Renfro 2, Smith 4, Threat 2.

Friday’s games

Yale Cup Division I

Burgard at McKinley, 6 p.m.

East at Middle Early College, 6 p.m.

Riverside at South Park, 6 p.m.

Monsignor Martin

St. Mary’s/Lanc. at Timon-SJ, 6:30 p.m.

Nichols at Cardinal O’Hara, 6:30 p.m.

St. Francis at St. Joe’s, 7 p.m.

ECIC I

Frontier at Lancaster, 5 p.m.

Jamestown at Orchard Park, 7:30 p.m.

Clarence at Williamsville North, 7:30 p.m.

ECIC II

Williamsville East at Iroquois, 6:30 p.m.

West Seneca East at Lake Shore, 6:30 p.m.

Williamsville South at Starpoint, 7 p.m.

Sweet Home at Hamburg, 7:30 p.m.

ECIC III

Springville at Pioneer, 7 p.m.

Cheektowaga at Amherst, 7:30 p.m.

Depew at Maryvale, 7:30 p.m.

ECIC IV

Eden at Alden, 7 p.m.

Tonawanda at Holland, 7 p.m.

Lackawanna at JFK, 7 p.m.

Niagara Frontier

Niagara Falls at Grand Island, 6:30 p.m.

Lockport at Niagara-Wheatfield, 6:30 p.m.

Lew-Port at North Tonawanda, 7 p.m.

Niagara-Orleans

Wilson at CSAT, 6 p.m.

Albion at Roy-Hart, 6 p.m.

Barker at Medina, 6:30 p.m.

Akron at Newfane, 6:30 p.m.

CCAA East 1

Randolph at Gowanda, 7:30 p.m.

Portville at Salamanca, 7:30 p.m.

CCAA West 1

Southwestern at Dunkirk, 7 p.m.

Fredonia at Maple Grove, 7 p.m.

Falconer at Chautauqua Lake, 7:30 p.m.

CCAA West 2

Sherman at Brocton, 7:30 p.m.

Cassadaga Valley at Clymer, 7:30 p.m.

Panama at Frewsburg, 7:30 p.m.

Charter Cup

Oracle Charter at Tapestry, 6 p.m.

Girls basketball

Thursday’s games

Canisius Cup

McKinley 52, da Vinci 20

Buffalo Arts 59, Burgard 50

Monsignor Martin

Sacred Heart 68, Mount Mercy 23

ECIC I

Frontier 35, Lancaster 25

Orchard Park 53, Jamestown 23

Williamsville North 52, Clarence 41

ECIC II

Williamsville East 57, Iroquois 39

Hamburg 46, Sweet Home 42 (OT)

Williamsville South 55, Starpoint 37

Lake Shore 65, West Seneca East 45

ECIC III

Cheektowaga 57, Amherst 50

Pioneer 50, Springville 44

Depew 56, Maryvale 46

ECIC IV

Eden 50, Alden 46

Holland 61, Tonawanda 42

JFK 44, Lackawanna 37

Niagara-Orleans

Medina 52, Barker 47

IAC

West Sen. Christian 38, St. Mary’s/Deaf 18

CCAA West 1

Southwestern 57, Dunkirk 28

Fredonia 58, Maple Grove 26

CCAA West 2

Clymer 47, Cassadaga Valley 43

Panama 59, Frewsburg 33

McKinley 52, da Vinci 20

McKinley 3 14 18 17 - 52

da Vinci 5 2 6 7 - 20

MCKINLEY (6-6, 2-2):Almonte 7, Antoine 2, Cruz 16, Debose 5, Donald 4, Lillard 2, Ward 1, Wilson 15.

DA VINCI (0-8, 0-4): Cume 13, Lemon 7.

3-point goals: Almonte, Cruz 3, Cume .

Buffalo Arts 59, Burgard 50

Buffalo Arts 17 12 24 6 - 59

Burgard 6 19 14 11 - 50

BUFFALO ARTS (6-5, 3-0):Bush 3, Campbell 31, Fonn 2, Outling 14, Reese 9.

BURGARD (5-3, 4-1): Carter 14, Johnson 14, Lucas 6, MacAdory 13, Sanchez 3.

3-point goals: Campbell, Carter , MacAdory 2, Outling 2, Sanchez.

Sacred Heart 68, Mount Mercy 23

Sacred Heart 22 17 19 10 - 68

Mount Mercy 8 4 4 7 - 23

SACRED HEART (10-2, 2-0):DiFrancesco 12, Hore 7, Krieger 2, K Ryan 10, M Ryan 14, Schaefer 2, Tomm 3, Young 18.

MOUNT MERCY (5-7, 2-2): Ashe 2, Balys 4, Bamrick 4, Hamm 3, Krug 2, McKeone 1, McQuiller 7.

3-point goals: McQuiller, M Ryan 3, Tomm.

Frontier 35, Lancaster 25

Lancaster 4 2 13 6 - 25

Frontier 9 10 8 8 - 35

LANCASTER (5-10, 2-6): Fellner 2, Mahony 10, Nagowski 4, Wozniak 5, Zak 4.

FRONTIER (6-7, 4-2):Barry 5, Damico 2, Hall 2, Izzo 9, Rockey 16, Zablonski 1.

3-point goals: Izzo, Rockey 3, Wozniak.

Orchard Park 53, Jamestown 23

Orchard Park 16 10 16 11 - 53

Jamestown 4 9 10 0 - 23

ORCHARD PARK (9-5, 5-3):Fischer 23, Glendenning 12, Lenard 2, Probst 2, Ruh 4, Witkowski 8, Zablonski 2.

JAMESTOWN (4-8, 1-6): Grissom 1, Indelicato 3, Lundmark 2, Reinhardt 5, Swanson 3, Tucker 9.

3-point goals: Glendenning 2, Indelicato, Witkowski 2.

Williamsville North 52, Clarence 41

Clarence 8 12 9 12 - 41

Wmsv. North 16 4 16 16 - 52

CLARENCE (8-5, 4-3):Barden 5, Cerza 9, Cullinan 5, DiGulio 2, Eckert 6, Heximer 1, Leipold 2, Reynolds 11.

WMSV. NORTH (13-0, 7-0):Ahern 6, Delano 17, Doner 4, Podgursky 2, Stockman 4, Taplin 19.

Williamsville East 57, Iroquois 39

Wmsv. East 13 16 11 17 - 57

Iroquois 4 12 12 11 - 39

WMSV. EAST (10-2, 7-2):Jozwiak 2, Lawida 5, Martinsen 30, McNamara 1, Miske 3, Romanowski 14, Shifflet 2.

IROQUOIS (5-8, 3-7):Donner 3, Lyons 2, Maroney 2, McBride 4, Parker 7, Quinn 6, Reidel 2, Shanahan 10, Stawicki 3.

3-point goals: Donner, Lawida, Martinsen 5, Shanahan 2, Stawicki.

Hamburg 46, Sweet Home 42 (OT)

Ham. 11 8 7 12 8 - 46

S.H. 9 9 9 11 4 - 42

HAMBURG (8-5, 5-3):A Chiacchia 17, J Chiacchia 15, DeGrood 2, Spencer 4, Tone 2, Villarini 6.

SWEET HOME (4-9, 4-6): Brant 11, Caminero 5, Gentzke 3, Trueheart 22.

3-point goals: Brant 3, A Chiacchia, Trueheart 3.

Williamsville South 55, Starpoint 37

Wmsv. South 18 14 8 15 - 55

Starpoint 10 8 6 13 - 37

WMSV. SOUTH (10-3, 9-1):Adams 3, DeBerry 13, Lassiter 5, McCullough 7, Morog 6, Neeley 19, Stasiak 2.

STARPOINT (3-11, 2-6): Bradley 32, Kazmarek 2, Mott 3.

3-point goals: Adams, Lassiter, McCullough, Morog 2, Mott.

Lake Shore 65, West Seneca East 45

Lake Shore 18 11 14 22 - 65

W. Sen. East 12 15 6 12 - 45

LAKE SHORE (12-2, 6-2):Cornfield 5, Jimerson 3, Jones 7, Penn 3, Scanlan 14, Snyder 19, White 12, Wright 2.

W. SEN. EAST (3-11, 0-9): Eisenmenger 6, Funk 2, Kaufman 4, Kelly 4, Kumro 8, Vogel 5, Weiner 16.

3-point goals: Jones, Snyder 2.

Cheektowaga 57, Amherst 50

Amherst 14 12 6 18 - 50

Cheektowaga 17 14 9 17 - 57

AMHERST (7-4, 5-2):Bardeen 2, Roberts 2, Rushford 4, Shutts 14, Smith 2, Stelley 12, Sullivan 9, Wanzer 5.

CHEEKTOWAGA (8-5, 3-4):Jones 4, Redfern 29, Romer 17, Rumph 7.

3-point goals: Redfern 3, Romer, Stelley 2.

Pioneer 50, Springville 44

Pioneer 7 7 19 17 - 50

Springville 12 8 8 16 - 44

PIONEER (6-4, 5-1):Haley 4, Hulton 2, Miller 15, Platt 16, Wittmeyer 13.

SPRINGVILLE (3-7, 2-5):Dickinson 2, Krzemien 13, Kwiatkowski 9, Luther 5, Schreiber 8, Sopko 4, Stedman 6.

3-point goals: Haley, Kwiatkowski, Miller, Platt.

Depew 56, Maryvale 46

Maryvale 7 10 12 17 - 46

Depew 9 20 14 13 - 56

MARYVALE (3-11, 1-7): Cadwallader 1, Hoiensahl 5, Murray 5, Smith 31, Varano 2, Walker 2, Zbock 2.

DEPEW (8-7, 3-5):Bobeck 3, Borgosz 16, Clark 24, Dlugosz 3, Whalen 10.

3-point goals: Clark, Dlugosz.

Holland 61, Tonawanda 42

Tonawanda 12 10 3 17 - 42

Holland 21 17 13 10 - 61

TONAWANDA (10-5, 5-2): Harrison 19, Krajewski 7, Kurdziel 2, Schoelerman 6, Taylor 7.

HOLLAND (11-1, 8-0): Bulega 6, Grupp 4, Lewis 2, Massara 12, K Schmidt 6, O Schmidt 29, Slocum 3.

3-point goals: Harrison 6, Massara 3, O Schmidt 7, Taylor.

JFK 44, Lackawanna 37

JFK 13 10 10 11 - 44

Lackawanna 7 10 10 10 - 37

JFK (4-6, 2-4):Getz 20, Machcinski 1, Phillips 5, Schultz 1, Vohwinkle 9, Voss 8.

LACKAWANNA (0-8, 0-8):Dilbert 13, Fields 11, Joyce 2, Robinson 10, Snow 1.

3-point goals: Dilbert, Fields 3, Robinson, Vohwinkle.

Medina 52, Barker 47

Medina 19 4 16 13 - 52

Barker 5 14 15 13 - 47

MEDINA (7-6, 4-5):Bensley 2, Brown 28, Gross 16, Kams 5, Winters 1.

BARKER (6-8, 3-6):Bodine 2, Brown 7, Dewart 9, Mason 6, Miller 6, Stoloski 1, Williams 16.

3-point goals: Gross, Kams, Williams 3.

Fredonia 58, Maple Grove 26

Maple Grove 6 11 4 5 - 26

Fredonia 18 16 9 15 - 58

MAPLE GROVE (6-7, 1-4):Elleman 2, Lai 1, Lehman 7, Lockwood 4, McCall 1, Schuppenhauer 7, Swanson 4.

FREDONIA (7-2, 5-1):Abram 14, C Cybart 8, H Cybart 21, Gullo 1, Pittman 4, Price 2, St. George 8.

3-point goals: H Cybart 3.

Southwestern 57, Dunkirk 28

Dunkirk 2 12 8 6 - 28

Southwestern 11 17 14 15 - 57

DUNKIRK (1-7, 0-5): Bankowski 6, Boyd 2, Colon 6, Nance 10, Torres 2, Villafane 2.

SOUTHWESTERN (9-4, 6-1):Austin 5, Burgeson 2, Burk 16, Fedrick 18, Johnson 2, Lawton 2, Rudny 10, Sullivan 2.

3-point goals: Burk 2.

Friday’s games

Canisius Cup

Hutch-Tech at Buffalo Arts, 5:30 p.m.

Bennett at City Honors, 6 p.m.

Monsignor Martin

Christian Central at Sacred Heart, 5 p.m.

Cardinal O’Hara at Nichols, 6 p.m.

Buffalo Sem. at Mount St. Mary, 6:30 p.m.

Immaculata at St. Mary’s/Lanc., 6:30 p.m.

ECIC IV

JFK at Cleveland Hill, 6:30 p.m.

Niagara Frontier

Niagara-Wheatfield at Lockport, 6:30 p.m.

Grand Island at Niagara Falls, 6:30 p.m.

North Tonawanda at Lew-Port, 7 p.m.

Niagara-Orleans

CSAT at Wilson, 6 p.m.

Newfane at Akron, 6:30 p.m.

Roy-Hart at Albion, 7 p.m.

CCAA East 1

Gowanda at Catt./Little Valley, 6:30 p.m.

Portville at Silver Creek, 6:30 p.m.

Salamanca at All.-Limestone, 7:30 p.m.

CCAA East 2

Pine Valley at North Collins, 6 p.m.

Franklinville at Ellicottville, 7:30 p.m.

Randolph at Forestville, 7:30 p.m.

Nonleague

South Park at Health Sciences, 6 p.m.

Clarence at Williamsville East, 6:30 p.m.

Orchard Park at East Aurora, 7:30 p.m.

Dunkirk at Westfield, 7:30 p.m.

Charter Cup

Oracle Charter at Tapestry, 7:30 p.m.

2,000-point scorers

Player, Team Pts. Year

1. Mckenna Maycock, Rand. 2,947 2015

2. Crystal Marion, SM/Deaf 2,527 2012

3. Sam Kopp, Franklinville 2,420 2009

4. Marah Maycock, Rand. 2,326 2012

5. Joelle Connelly, Pioneer 2,300 2008

6. Tawan Slaughter, Ch. Cent. 2,256 2001

7. Laura Hughes, Franklinv’l 2,196 1983

8. Angela Tylec, Nia.-Wheat. 2,119 1999

9. Jontay Walton, O’Hara 2,043 2014

10. Kris Hanson, Pioneer 2,042 1988

11. Samantha Eimers, Ripley 2,018 2008

12. Olivia Schmidt, Holland 2,016 2016

Boys hockey

Late Wednesday

WNY Club

Blue Division

St. Joe’s Black 6, Wilson 1

Thursday’s games

WNY Federation

Niagara-Wheatfield 4, Timon-St. Jude 3

Sweet Home 3, West Seneca East 2

SH: Zach Farkas 30 saves

Williamsville North 5, Canisius 2

WN (10-3-1, 7-2-1): Daniel Mosher 2g, Matt Jeffries 2a, Zach Kurbiel g-a

Williamsville South 9, Amherst 1

WS (6-3): Al Fix 3g; Jeff Brown 1g-3a; Brendan DesRosiers 2g-1a; Cam Osalkowski 2g-1a

Nonleague

West Seneca West 3, V-Brockport 3 (OT)

WSW (10-3-1): Dan Browne 47 saves

Friday’s games

WNY Federation

Clarence vs. Orchard Park

at Leisure Rinks, 7 p.m.

St. Francis vs. Lockport

at Cornerstone Arena, 7:30 p.m.

Girls hockey

Thursday’s games

WNY Federation

Williamsville 8, Lancaster/Iroquois 0

W (8-3-1): Jenna Lukomski 8-save shutout

Amh./Sweet Home/Clar. 9, Kenmore/GI 3

Friday’s game

WNY Federation

Monsignor Martin vs. West Seneca/Ham.

at West Seneca, 5:30 p.m.

Wrestling

Thursday’s game

Nonleague

Niagara Falls 42, St. Joe’s 27

Boys bowling

ECIC North Large

Williamsville North 5, Wmsv. South 2

WS: Mark Rizzo 246-637

Clarence 6, Williamsville East 1

C: Nick Sehl 238-652

WE: Joe Peters 231-670

ECIC South Large

Frontier 5, Hamburg 2

F: Connor Gates 664

Orchard Park 4, West Seneca West 3

OP: Nathan Nahrebeski 266-670

Lancaster 7, West Seneca East 0

WSE: Tyler Shepard 288-700

Niagara Frontier

Lockport 5, Kenmore West

L: JJ Ritz 212-614

Monsignor Martin

Cardinal O’Hara 3, St. Mary’s/Lanc. 0

Canisius 3, Park 0

St. Francis 3, Christian Central 0

Girls bowling

ECIC North Large

Clarence 7, Wmsv. East 0

C: Caitlin Dzierba 197-550

Williamsville South 6, Wmsv. North 1

WS: Grace Mattle 225, Kaitlyn Honer 535

WN: Bayli Schlierf 205-559

ECIC South Large

West Seneca 4, Orchard Park 3

OP: Danielle Milo 210-553

Niagara Frontier

Kenmore West 4, Lockport 3

L: Olivia Pichey 181-537

Monsignor Martin

Cardinal O’Hara 3, Nardin 1

Immaculata 4, Park 0

Mount St. Mary 4, St. Mary’s/Lanc. 0

Mount Mercy 4, Buffalo Seminary 0

Boys swimming

ECIC

Orchard Park 85, Depew 60

Rifle

ECIC

Clarence 1300, Iroquois 1198

C: Matthew Kirk 270

Alden 1104, Holland 900

A: Noah Fox 285

Nonleague

Kenmore 1081, Orchard Park 909

K: Jeff Landberg 278

There are no comments - be the first to comment