Share this article

print logo

BIRTHS
BOYS WERE BORN TO: NOV. NOV.

BUFFALO BIRTHS
BOYS were born to: Nov.

Nov.

M/M Stephen C. Niles, Williamson 29

M/M John R. Trzaska, Stafford 29

M/M Thomas E. Westermeier, East Aurora 30

M/M Dominic J. Mazella, Amherst 30

Dec.

M/M Robert J. Dils, Hamburg 1

M/M Helen G. Steffen, Evans 1

M/M Carl D. Mascio, Evans 1

M/M Linh-Dung H. Kien, Lancaster 1

M/M Bruce D. Friedman, Amherst 2

M/M Mark A. Mearig, Buffalo 3

M/M Mark R. Gallina, Alden 3

M/M Kelly M. McGee, Sloan 4

M/M Chad J. White I, Tonawanda 5

M/M Jason R. Motyka, Buffalo 5

M/M Donald T. Denz, Aurora 7

M/M Timothy B. Mesch, Perrysburg 8

M/M Wilson Jimenez, Buffalo 8

M/M Bryan M. Hill, Cheektowaga 9

M/M Roosevelt Williams III, Buffalo 10

M/M Andrew Kucharski, Depew 10

GIRLS were born to: Nov.

Crystal Sanger, Buffalo 5

Sheena N. Welch, Buffalo 5

Jill Dougherty & Brendan Palmer,
Cheektowaga 5

Susan G. Steger, Lackawanna 5

M/M Benjamin G. Russell Jr., Hamburg 6

M/M Joseph C. Lyford, Ellicottville 6

M/M Kenneth A. Lemke, Blasdell 6

M/M Anthony J. Alleca, West Seneca 6

M/M Sean P. Flowers, Cheektowaga 7

M/M Gregory E. Schurr, West Seneca 7

M/M Jose Rodriguez, Buffalo 7

M/M Bruce A. Schweickert, Hamburg 7

M/M Patrick J. Loftus, Cheektowaga 7

M/M Christopher J. Faulise, Buffalo 8

M/M Ring D. Ariik, Buffalo 8

M/M Anthony Salim Jr., Corfu 8

M/M Michael J. Martineck, Grand Island 8

M/M Michael Carrato, Williamsville 8

M/M Lee A. Spight Jr., Cheektowaga 8

M/M David F. Schmid, Buffalo 8

M/M Michael J. Piazza, Hamburg 8

M/M Joseph J. Lucas Jr., Orchard Park 8

M/M Samuel V. Hromchak III, Buffalo 8

M/M Janice Panzarella, Williamsville 9

M/M Mark A. Martzolf, Lancaster 9

M/M Jeremy W. Lux, West Seneca 9

M/M John W. Mariacher, Elma 9

M/M Terry M. Bagia, Buffalo 10

M/M Jeffrey R. Wannemacher,
Williamsville 10

M/M Jonathan A. Sherer, Lancaster 10

M/M Russell J. Licata, Lancaster 10

M/M Alexander M. Dudley, Cheektowaga 10

M/M Henry J. Heppner Jr., Orchard Park 10

M/M Kevin S. Derfert, Buffalo 11

M/M Mikel K. Shilling, Sheldon 12

M/M Joseph E. Robles, Buffalo 12

M/M Raul O. Agosto, Buffalo 12

M/M Daniel J. Lewis, Buffalo 12

M/M Shawn M. Senger, Tonawanda 12

M/M Timothy H. O'Hara, West Seneca 13

M/M Christopher A. Eimer, Brant 13

M/M Dorian A. Diaz, West Seneca 13

M/M Jason D. Cichocki, Cheektowaga 13

M/M Robert D. Baumann, Buffalo 13

M/M Robert A. Fleischman, Wheatfield 14

M/M David R. Warden, Buffalo 15

M/M Angel L. Valle Sr., Buffalo 15

M/M Mark C. Randall, Lockport 15

M/M Anthony F. Cutrona, Buffalo 15

M/M James E. Mullins Jr.,
North Tonawanda 15

M/M Artur J. Ziaja, Buffalo 16

M/M Michael J. Girling, Tonawanda 17

M/M James E. Adams, Buffalo 18

There are no comments - be the first to comment