GENESEE COUNTY - The Buffalo News

Share this article

print logo

GENESEE COUNTY

Alexander

Joanne L. Elsasser, Robert E. Gouinlock, Mary S. Jantzi.

Batavia

Empire State: Stephen D. Solberg.

Regents: Jennifer L. Blanchet, Christopher J. Casey, Jennifer J. Corcoran, Candice M. Credi, Kenneth Dispenza, Scott P. Ellis, Jennifer Goergen, Randy S. Havens, Mark D. Heminway, Adam S. Jones, Carolyn M. Kane, Rebecca E. Keiffer, Munir I Khan, Diane Korytkowski, Theodore C. Lesh, Todd R. Lexer, Scott M. McManis, Susan J. Mulligan, Amy M. Shirtz, Colleen Siebert, Daniel E. Skinner, Shannon Smith, Alicia C. Staley, Robyn A. Steiner, Bryan K. Woodruff, Scott C. Woodward.

Byron Bergen

Empire State: David E. Wever.

Regents: Kevin P. Burke, Brian E. Burr, Tracey Corson, Zane M. Cummings, Ryan Gallivan, Kathleen M. Gruschow, Matthew B. Hayes, Kathleen A. Lamkin, Ronald P. Maurer, Amy P. Swapceinski, Lori K. Wright.

Elba

Gerald J. Erion, Courtney Fasano, Peter J. Fazio, Katherine R. Hill, Amy L. Nolan, Melanie Panzone, Eileen C. Rigerman.

Le Roy

William B. Andrews, Roy D. Bielewicz, Sarah S. Bolin, Valerie J. Bolster, Holly Bouwens, Courtney L. Call, Jill A. Cornell, Elizabeth A. Furr, Kahtleen Gavin, Michael C. Gomborone, Terry D. Hagen, Dina L. Hardy, Brian M. Innes, Zoe C. Keating, Shannon M. Kennedy, Kimberly L. Moore, Cheryl L. Navas, Meggan K. O'Shea, John R. Partise, Brian A. Persing, Kimberly C. Persing, Christine E. Sanewsky, David L. Spoto, Kip P. Vescovi, Christian Wolfe.

Notre Dame High

Mary K. Balonek, Claudia A. DeYoung, Tina J. Fisher, Caryn A. Graff, Jerome J. Grasso, Staci Huber, Anna M. Iannello, Thomas A. Steffenella, Frank J. Ubaney, Michael T. Vanornum.

Oakfield-Alabama

Empire State: Kristin L. Yunker.

Regents: Aaron K. Batchellor, Matthew D. Betters, Darcia M. Bush, Christopher C. Dickens, Michael T. Hare, Rebecca Houghton, Jennifer Rowley, Matthew R. Waldron.

Pavilion

Empire State: Jeffrey M. Birgenheier, Heather A. Toomey.

Regents: Beth A. Bannister, William R. Bradley, Lori A. Bryce, Matthew E. Franke, Renee A. Freeman, Michelle L. Norton, Shelley R. O'Neill, Julie L. Paddon, Karen M. Shafer, Margaret E. Taylor, Scott D. Tiede, Thomas M. Whaley.

Pembroke

Daniel M. Adams, Scott R. Beals, Kerry A. Hammond, Deborah L. Hardy, Kathleen E. Kelly, Eva M. Kilanowski, Christian Lane, Patricia Mertens, Jay A. nalbach, Nancy J. Ulrich.

NIAGARA COUNTY

Barker Central

Empire State: Maren E. Barry.

Regents: Timothy Ball, April S. Bates, Michelle L. Dent, Wendy A. Engert, Tracy C. Grant, Thomas A. Hoffman, Rochelle Scofill, Melissa L. Snyder, Julie M. Wagner.

DeSales Catholic

Luci A. Cerroni, Lara Chamberlain, Patrick Chavez, Brian J. Crimi, Troy A. Hammond, Kellene P. Kennedy, Megan M. Ohar, Stephen Ornella, Dominic J. Pasceri.

LaSalle

Dana R. Baptiste, Christopher A. Dangelis, Kimberly M. Dixon, Scott A. Foreman, David S. Glahe, Michael E. Hughes, Patricia J. Ifft, Rebecca A. Kuehn, Michael Martinez, William E. Paterson, Melissa L. Peploe, Susan M. Ponzi, Jean M. Ricotta, Eric J. Schumacker, Matthew S. Turgeon, David M. White, Jason Yots, Kevin J. Zacher.

Lewiston Porter

Empire State: Timothy B. Curry, Cheryl A. Hess, Jonathan D. Lawrence, Karianne, Primo, Kathy L. Schultz.

Regents: Grace A. Albion, Matthew Bogyo, Patrick J. Champ, Michael J. Clawson, Dino Cologgi, Robert M. Danielewicz, Diana V. Danish, Judith A. Dapollo, Mark C. Donop, Mark S. Eakins, William J. Fekete, Neal S. Freiermuth, Michael A. Gallerani, Kristin A. Gannon, John C. Goller, Holly Haeckl, Geoffrey Hamilton, Paul A. Helmich, Jennifer A. Johnson, Nara A. Kaposts, Eileen Kuklis, Peter J. Kunz, Earl P. Landree, Eric W. Landree, James S. Leone, Theresa L. Menz, Scott D. Mosher, Robin L. Neal, Doreen G. Neil, Gretchen E. Owen, Christina E. Paone, Pamela A. Pedley, Susan E. Peek, Anne R. Poole, Natalie P. Retzlaff, Helen A. Rhodes, Jayson R. Roland, Nicole G. Rolfe, Loretta J. Rose, Jennifer Ruopp, Gregory T. Schuey, Natalie M. Slipko, Jaime L. Smith, James M. Stepien, Brad S. Stout, Krista M. Travell, Brian D. White, Boyd Wible, Lynn J. Wolfgang, Andrea M. Zaccarella.

Lockport

Empire State: Rachel Hemphill, Samir S. Shah.

Regents: Walter Babel, Elizabeth L. Barber, Jesse P. Beach, Karen L. Berhalter, Denise H. Beshaw, Adrienne E. Buffan, Mark D. Buri, Kevin A. Cain, Matthew J. Calos, Michelle L. Cardone, Poonam Chowdhary, Andrew J. Currie, Julie L. Cutter, Christine L. Eastman, Kimberly J. Eleczko, Melissa L. Few, Jennifer L. Hagen, R. Andrew Hagen, Graydon S. Hare, Tammy S. Hendricks, Heidi A. Hutchins, Lisa M. Ioannone, Robin Kenney, Mary E. Kern, Daniel C. Kirkpatrick, Kathryn D. Lustenberger, Holly Moore, Caryn Murphy, Craig J. Nunnari, Michael P. O'Rielly, Jeffrey Patterson, Barbara A. Pawlinski, Michael Pirrone, Richard E. Remmele, Michelle M. Richter, Naomi S. Ruben, Dawn Rug, Michael A. Rutter, William N. Schabio, Marla K. Schalck, Patrick Singleton, Gina M. Swan, Jason A. Tanger, Michael D. Tobin, Paul M. Vaslet, Scott C. Vogt, Laura C. Volland, Kyle F. Waring, Laurine Wienke.

Newfane

Mark D. Bailey, Kristine F. Deglopper, Eric E. Gallo, Kevin Hall, Jeffrey D. Kyser, Eric J. Leibring, Jennifer N. Manning, Stephen N. Murray, Timothy Pomeroy, Richard A. Ruhmel, Beth A. Schaffer, Alison M. Schultz, Kathryn C. Tompkins.

Niagara Catholic

Michael S. Bleecher, Andrew P. Cichosz, Michael J. Ciesielski, Brian S. Davidson, Micheal J. DiFonzo, Anne M. Galko, Lona Geiser, J. Patrick Greene, Gregory J. Jowdy, John W. Lavere, Richard J. Martinez, Julia R. Murty, Kristen L. Olson, Kathryn E. Packman, Todd A. Ricotta, Mararose Slipko, Ian Southwood, Vladimir R. Zidovec.

Niagara Falls

Douglas B. Armstrong, Robert D. Augustino, Mark D. Beckett, Edward A. Ceccato, Claudine M. Celeste, Carl Covatto, Shaun D. Cuddeback, Kristin D. Dicamillo, Kristian L. Green, Ron C. Hamilton, Shennen C. Hannam, Kandace D. Harris, Timothy C. Holser, Amy C. Kontrabecki, Wendy A. Mooradian, Joseph A. Myrtle, Michael J. Rizzo, Bridget P. Robbins, Kristen B. Rogers, Lawrence J. Ryan, Jason P. Sebring, Joseph S. Simon, Clay C. Smith, Shawn Struzik, Latonya L. Taylor, Molly F. Walsh, Bryan A. Walton, Terrill A. Zimmerman.

Niagara-Wheatfield

Empire State: Steven G. Conahan, Kevin R. Malloy.

Regents: William E. Anderson, Kathleen R. Barlow, Michael D. Bishara, Kristen A. Bongiovanni, Donald C. Brewer, John E. Capizzi, John A. Ciavatta, John J. Critelli, Jeffery S. Davis, David M. Dirienzo, John J. Fazzolari, Shawn M. Garbutt, Nancy A. Harbert, Jessica I. Jircitano, Glenn Kaminska, Holly M. Kennedy, Scott D. Klopfer, James J. Kolan, Seth T. Kuehn, Lisa M. Kuriscak, Kurt A. Lahti, Bryan M. Lederhouse, Jason E. Leone, David F. Lopez, Mark A. Lozina, Kristen V. Luschen, Susan M. Major, Todd E. Martino, Ann M. Moon, Michael J. Paolini, Jeanne M. Repetski, Douglas L. Robertson, Michael G. Sandstrom, Laura G. Scarpelli, David E. Sherwood, Michael T. Smith, Theodore D. Washburn, Cindy L. Wilson.

North Tonawanda

Gary S. Andrews, Jeffrey A. Andrews, Colleen M. Brady, Janeen M. Calieri, Kimberly I. Cashion, David G. Danielson, Jennifer R. Doebler, Marc J. Ellis, William R. Ellis, Robert J. Falgiano, Kelly K. Fuller, Rachel Gonas, Jonathan D. Haight, Amy L. Hibbard, Monique D. Hilliker, Elizabeth L. Hugan, Gregory D. Hutter, Michelle L. Killian, Mark E. Kluczynski, Mark D. Knipp, William J. Kozlowski, Joseph F. Liberto, Michael J. May, Deanna L. McEldowney, Debra L. Merlo, Kelly E. Moore, Dana M. Morrison, Brian C. Murray, Karen S. Niemel, Scott R. Nowacki, Jason T. Nowak, Jennifer L. O'Neill, Paul Orrange, Tracy A. Poplinski, Cathleen M. Pundt, Paul N. Rieder, Gregory J. Rudzinski, Jennifer S. Schweiger, John A. Setlik, Melissa M. Seymour, Nicolette Y. Stenzel, Kristen R. Stricker, Jenell M. Titterington, Judith C. Vanvalkinburg, Natalie J. Vona, Amy Wright, Corey M. Zayatz, Nancy C. Zayatz.

Royalton-Hartland

Charlene R. Burdett, Jennifer L. Bush, Todd Cutter,

There are no comments - be the first to comment